ВШАНОВУВАТИ ПАМ’ЯТЬ ПРО ВИСЕЛЕНИХ БОЙКІВ ТУРКІВЩИНА БУДЕ У ДРУГІЙ НЕДІЛІ ВЕРЕСНЯ.

Депутати Турківської районої ради підтримали рішення про встановлення у районі Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння.

Відповідне рішення підтримано на останньому засіданні сесії районної ради.

На Турківщині День вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння, відзначатиметься щорічно в другу неділю вересня.

РІШЕННЯ  № 464

від    5  липня  2018     року      

м. Турка

Про встановлення на Турківщині 

Дня вшанування пам’яті примусово виселених 

українців із території Закерзоння

Керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою вшанування пам’яті примусово виселених українців із території так званого Закерзоння, беручи до уваги рішення Львівської обласної ради № 679 від 17.04.2018 року «Про встановлення на Львівщині Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння, враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій та президії, Турківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити на Турківщині День вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння, який відзначатиметься щорічно в другу неділю вересня.

2. Доручити відділу культури Турківської РДА до 01.08.2018 року напрацювати план заходів із відзначення Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, питань молоді, засобів масової інформації та соціального захисту населення. 

Голова районної ради                Володимир  Лозюк

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *