У ТУРКІВСЬКІЙ РДА 5 ПОСАД Є ВАКАНТНИМИ

Заслухавши та обговоривши інформацію завідувача сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації В.П. Костевич, Колегія райдержадміністрації зазначила, що станом на 26.07.2018 штатна чисельність апарату та структурних підрозділів районної державної адміністрації складає 110 штатних одиниць, в т.ч. апарату – 29 од., структурних підрозділів – 81 од., із них 3 од., на яких не поширюється дія Закону України «Про державну службу», 99 посад державних службовців, 4 од. – виконують функції з обслуговування, 4 од. – обслуговуючий персонал. Фактично працюючих – 90 державних службовців.

5 посад є вакантними: 1 – в апараті (провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення), 4 – в структурних підрозділах (начальник відділу культури, державний реєстратор служби державних реєстраторів, спеціаліст відділу агропромислового розвитку та головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури).

У І півріччі 2018 року було звільнено 1 особу (закінчення трудового договору), призначено 3 особи, із них: 2 – за переведенням, 1- за строковим трудовим договором.

Станом на 26 липня 2018 року 4 державним службовцям присвоєно чергові ранги (1- в межах категорії “Б”, 3 –  в межах категорії “В”).

Bookmark the permalink.

2 Comments

  1. Пан Лабецький чому розцінки не написав скільки в нього посада коштує що він забувся

  2. Люди добрі Турківщини тут Когут герой по всьому місту, але у нас є ще один ранений герой То голова турківському рда пана Лабецького щось про нього всі забули як даний герой обклався медалями отримав учасника бойових дій та ще групу зробив і пенсію отримує от то питання як інвалід хворий районом керує де дре вибачте останне у Турківчан всі відкати по тендерах і закупівлю ідуть по освіті і культурі тільки через нього деребанить район такими темпами так би завтра мав бути кінець світу. Всіх обзиває дибілами а сам дебіл патріот замаскований злодій є і то відкрито грабує і розказує як він бабки для району здобуває у львові. Не всім відомо жителям району що пан Лабецький купив квартиру і дружина іди ь на елітному джипі ото потрібно люди знати який величний патріот є Лабецький але це ще не все то тільки початок розповіді про його досягнення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *