05 серпня  у м Турка (майдан Шевченка) відбудеться концерт українського етно-рок гурту The Doox. Початок – о 22.00.

 Гурт створює сучасну драйвову музику з елементами традиційної пісні та етно-року. Сопілка, дудук, панфлейта, дводенцівка, окарина, естрадний та автентичний спів із поєднанням електро-, бас- гітар, клавішних і ударних інструментів формують нове, інколи неочікуване, але дуже бажане звучання для прихильників української сцени.

Музиканти The Doox обробляють старовинний український фольклор і різні етнічні мелодії з усього світу, додаючи до них сучасні електро та рок мотиви. Ба більше, аранжування гурту The Doox охоплює пісні з усіх куточків України: Рівненщина, Київщина, Полтавщина, Вінниччина, Волинь і Карпати.

turkaБез категорії05 серпня  у м Турка (майдан Шевченка) відбудеться концерт українського етно-рок гурту The Doox. Початок – о 22.00.  Гурт створює сучасну драйвову музику з елементами традиційної пісні та етно-року. Сопілка, дудук, панфлейта, дводенцівка, окарина, естрадний та автентичний спів із поєднанням електро-, бас- гітар, клавішних і ударних інструментів формують нове, інколи...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!