ЗДОБУЛИ БРОНЗУ У ВИЇЗНОМУ ТУРНІРІ

Ще на початку літа на адресу Турківської федерації футболу прийшло запрошення від друзів із Жовківщини – взяти участь в щорічному футбольному турнірі пам’яті Андрія Новика. З одного боку – незвично для нас їхати на такий далекий виїзд, з іншого – немає нічого неможливого, було б бажання. Тож заручившись підтримкою небайдужих людей, задум вдалося втілити   в реальність.

У суботу,28 липня, команда з Турківщини взяла участь в турнірі чотирьох команд, котрий проходив у селі Зарудці Жовківського району.

Регламент турніру передбачав дві півфінальні зустрічі, гру за третє місце та фінальну зустріч. У першій грі нашу команду чекав поєдинок із командою з Жовківського району (як виявилося – майбутнім переможцем турніру).

Тут наша команда не використала кілька гольових нагод – виходи на ворота завершувалися або слабкими ударами в руки голкіпера суперника, або неточними пострілами в «молоко», або прострілами на партнерів замість спроби вразити ворота. Натомість суперник непогано захищався, однак по наших воротах небезпечно пробив тільки раз, але – влучно! Після удару, метрів з 30-ти, м’яч вдарився у горбик над хатинкою місцевого крота, несподівано змінив траєкторію і влетів у ворота.

У другому таймі моментів у команд практично не було. Але в кінцівці поєдинку був шанс врятувати гру – вихід віч-на-віч із голкіпером мав завершуватись гольовим ударом, але нападник просто не влучив по м’ячу… У підсумку – 1:0 на користь суперника.

Другий півфінал, у якому місцеві футболісти грали з гостями з Яворівщини, був багатший на голи – господарям турніру багато чого вдавалося, тож не дивно, що на перерву вони пішли за значної переваги в рахунку – 3:1 на їхню користь. Вирішивши, що справа зроблена, вони провели кілька замін. Однак юні гравці не змогли в повній мірі влитися в гру команди і за кілька хвилин до завершення поєдинку їм вже довелося рятувати свою команду від поразки. Нічийний підсумок гри передбачав серію пенальті, в котрій господарі були кращими.

Гра за третє місце з минулорічним переможцем турніру для нашої команди склалася вдало. Пропустивши вже в дебюті гри, ми змушені були відігруватися. Після вдалої розрізної передачі нам вдалося зрівняти рахунок, а за кілька хвилин – вийти вперед. В другому таймі надійна гра в захисті, швидкі фланги та втома суперника дозволили довести справу до впевненої перемоги – 6:1.

У фіналі турніру господарі не змогли здолати своїх земляків. Більше того – від гарної та результативної гри зі свого півфіналу у них не залишилось і сліду. Це призвело до зайвих емоцій, гра розладналася. Програючи по ходу поєдинку 1:4, лише на останніх хвилинах їм вдалося одного разу влучити у ворота суперників, і це влучання стало гольовим. Більше нагод у команди Зарудців не було, і Кубок переможців турніру поїхав у Стару Скваряву.

Кращим воротарем турніру став наш Юрій Прищ.

Також не можна не згадати, що поїздка нашої команди на турнір була б неможлива без підтримки голови Турківської РДА Олександра Лабецького та завідувача сектору молоді та спорту Турківської РДА Василя Поточного. Виділені кошти на виїзд, знайдений за короткий час транспорт – їхня заслуга!

За участь у виїзному турнірі велика подяка гравцям Юрію Прищу, Михайлові Федьку, Русланові Кузьмаку, Віталію Варварюку, Дмитрові Хахуляку, Василю Сеніву, Юрію Антонову, Віталію Михайлечку, Віталію Старушкевичу, Олексію Хохлову, Андрію Пуравцю, Іванові Сичу та нашого водієві – Віталію Семенківу.

Сергій РИК, голова федерації футболу Турківського району, гравець команди.