Випускники таких шкіл показали гірші результати у ЗНО, ніж випускники звичайних шкіл. А самі школи не спішать перетворювати у опорні.

Про це сьогодні на брифінгу розповіла директор Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, – повідомляє

кореспондент Варіантів.

Вона прокоментувала ситуацію з опорними школами у гірських районах:

“Торік ми відкрили школу в селі Нижня Яблунька, що є опорною. Цього року плануємо відкрити дві школи, знову в гірських районах: у селі Верхня Рожанка (Сколівський район) і у селі Лосинець (Турківський район). Це ті школи, що плануємо відкрити 1 вересня, скажемо так. Тобто, у гірських районах маємо зміни.

Що ж до рішення про створення опорних шкіл, то це приймають місцеві ради відповідного рівня. Можу говорити лише про те, що одна рада, Турківська района, спромоглась аж на одне рішення (школа у селі Нижня Яблунська), як опорний заклад.

 

 

turkaБез категоріїВипускники таких шкіл показали гірші результати у ЗНО, ніж випускники звичайних шкіл. А самі школи не спішать перетворювати у опорні. Про це сьогодні на брифінгу розповіла директор Департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації Любомира Мандзій, – повідомляє кореспондент Варіантів. Вона прокоментувала ситуацію з опорними школами у гірських районах: 'Торік ми відкрили школу в селі Нижня...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!