З нагоди Дня архітектора, у Львові відбулося ряд заходів із вшанування представників цієї потрібної та древньої професії.
Приємно, що серед кращих архітекторів Львівщини значиться й начальник відділу містобудування та архітектури Турківської РДА – головний архітектор району Петро Юдицький.
За багатолітню працю, вагомий особистий внесок в галузі архітектури й містобудування та з нагоди 110-ї річниці утворення Спілки архітекторів у Львові, він був відзначений подякою Львівської ОДА. Нагороду Петру Леонідовичу вручив голова ЛОДА Олег Синютка. Звертаючись до архітекторів, він сказав: “Ви маєте Божу іскру, завтрашній день залежить саме від вас,ми переможемо не лише силою зброї, але й вірою, культурою, мистецтвом. Ніколи не зупиняйтесь, втілюйте свій талант у грандіозні речі, якими ми будемо гордитися”.

Василь ВАСИЛЬКІВ

turkaБез категоріїЗ нагоди Дня архітектора, у Львові відбулося ряд заходів із вшанування представників цієї потрібної та древньої професії. Приємно, що серед кращих архітекторів Львівщини значиться й начальник відділу містобудування та архітектури Турківської РДА – головний архітектор району Петро Юдицький. За багатолітню працю, вагомий особистий внесок в галузі архітектури й містобудування та з...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!