28 серпня 2018 року в селі Ластівка, відбувся, щорічний турнір присвячений до Дня Незалежності нашої країни.
Турнір, щорічно, проводиться за підтримки ВО “Свобода” під керівництвом Мирослави Калинич. Цьогоріч, на “Кубок СВОБОДИ” запрошення від господарів, отримали такі команди, як: ФК “Ясениця” ФК “Старий Кропивник” ФК “Явора”.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили, Мирослава Калинич – Голова районної організації ВО “Свобода” та Михайло Савчук – Ластівський сільський голова. Після цього, капітани команд, провели жеребкування в результаті, якого було сформовано дві півфінальні пари:
ФК Явора 8-0 ФК Ясениця
Матч відкриття кубка став справжнім видовищем для місцевих вболівальників.Команда з Явори незалишила жодного шансу на вихід у фінал своєму супернику. Поціновувачі футболу мали змогу насолодитися голами на будь-який смак.
ФК Ластівка 1-1(Пен.4-3) ФК Ст.Кропивник
Другий матч дня видався набагато напруженішим, ніж перший.Команди вели боротьбу на кожному клаптику футбольного поля. Обидва колективи, мали рівні шанси на вихід до фіналу та в основний час переможця не виявили.Згідно регламенту кубка в результаті нічийного рахунку в основний час, пробиваються одинадцятиметрові удари. Тут влучнішими виявились ластівчани.
Матч за 3-тє місце
ФК Ясениця 7-0 ФК Ст.Кропивник
В матчі за третє місце, гравці команди Ясениця, незалишили жодного шансу на бронзу команді з Дрогобицького району. Віддавши всі свої сили в півфінальному матчі проти Ластівки, гравці не зуміли організувати жодної результативної атаки, яка б призвела до голу.
Фінал
ФК Ластівка 1-2 ФК Явора
Фінальний матч був справжнім дійством цього футбольного свята.Гравці з Явори після впевненої перемоги в півфіналі, дещо розслабились після перегляду матчів чи то недооцінили суперника, за що ледь не поплатилися програшем. Після невдалого першого тайму футболісти зуміли зібратися та зробити камбек.
Церемонію нагородження проводили Ластівський сільський голова Михайло Савчук та директор місцевої школи – Дмитро Нагірнич.
За підсумками “Кубка Свободи” з футболу до Дня Незалежності кращими з кращих були:
Юсипович Ярослав (ФК Явора) – кращий бомбардир
Нагірнич Василь (ФК Ластівка) – кращий гравець
Германчак Тарас (ФК Ластівка) – кращий воротар
Всі учасники турніру нагороджені кубками, медалями, грамотами та футбольними м’ячами.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *