День пасічника (день бджоляра) – професійне свято бджолярів, яке щорічно з 1997 року відзначається в Україні 19 серпня, згідно Указу Президента України №815/97. У цьому році з поважних причин на Турківщині його відзначення перенесено на 8 вересня, в час Фестивалю «Осінні дари Карпат». Під час фестивалю уміння і таланти бойківчан і гостей – партнерів фестивалю продемонструють не тільки бджолярі, але і сировари, народні умільці, люди, які працюють в різних напрямках: травники, гіди – туристи, власники агроосель, агроколекціонери.


Мета фестивалю – привернути увагу до нашого Бойківського краю, популяризувати природні та творчі здобутки, сприяти гостям та туристам отримати інформацію про Турківщину.
До організації фестивалю долучається багато людей, які прагнуть розвитку району, це працівники райдержадміністрації, в особі працівників культури, туризму, освіти, агрокомплексу, оргвідділу, керівництва району, депутатського корпусу, селищний голова Розлуча, підприємці, громадські організації, пасічники, мешканці району і особливо Розлуча. Приємно, що до підготовки фестивалю долучаються уродженці села, стають помічниками і меценатами.
Організатори запрошують вихідців із Бойківщини, гостей з України і зарубіжжя взяти участь у святкуванні і у відпочинку у нашій перлині Львівщини, курортному селі Розлуч, недалеко від витоку Дністра, в долині річки Розлучанки біля відпочинкового комплексу “Собінь.”
Тут Ви отримаєте незабутні враження від мальовничих краєвидів наших гір та цілющих джерел, почуєте і побачите насичену концертну програму з пісень, танців , музики, розваг, виставки- продажі цілющих трав, чаїв, продуктів бджільництва, наших унікальних напитків, бальзамів молодості, продуктів, тваринництва – м’ясних виробів, різних видів сирів, виготовлених по Швейцарській технології з екологічно чистої продукції, бездрізджовий хліб, різні йогурти домашнього виробництва, сучасні страви бойківської кухні, різноманітні випічки.
Ви зможете придбати турківські сувеніри – картини, різьбу по дереву, вишиванки, писанки, цікаву літературу наших Турківських і Бойківських письменників, істориків, поетів, диски з піснями з гірського краю. Проведіть цікаво свої вихідні дні разом із нами в горах, ми організуємо для Вас подорож по околицях Розлуча і Турківського району.
Ласкаво просимо жителів Турківщини, сусідніх районів, фермерів, кооператорів, народних цілителів, знавців народної медицини, бджолярів, виробників с/г продукції – лікарських трав, чаїв з плодів лісу і саду, продуктів тваринництва м’ясних продуктів, сирів, взяти участь і представити свою продукцію у в Фестивалі, який об’єднає працьовитих горян.

До зустрічі на Фестивалі «Осінні дари Карпат» у Розлучі!!!

З організаційних питань просимо звертатися до Руслани Писанчин. моб тел. 0971298276 . 0666475219 .

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *