Неділя, 02 вересня, для багатьох команд стане завершенням поєдинків групового етапу чемпіонату, а для декого – останніми поєдинками чемпіонату в цьому році. Тож очікується запекла боротьба в усіх іграх, що відбудуться – хтось захоче покращити свої стартові позиції перед турніром «на виліт», хтось переконливо перемогти в групі, а хтось – добряче гримнути дверима наостанок.

12-й тур, 02 вересня

ФК «БОРИНЯ» – ФК «ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА» – зустріч двох принципових суперників. Гра першого кола завершилася з рахунком 4-2 на користь команди з Верхньої Яблуньки. В залежності від підсумку гри, команди можуть помінятись місцями в турнірній таблиці. Наразі господарі поля треті, гості – на другій сходинці.

ФК «ВЕРХОВИНА» (В.Висоцьке) – ФК «БЕСКИД» (Либохора) – поєдинок, котрий не змінить розстановки команд. Либохора – переможець групового турніру, Верхнє Висоцьке – в будь-якому випадку четверті.

ФК «БІТЛЯ» – ФК «ВЕРХНІЙ ТУРІВ» – поєдинок невдах групового етапу. За непоганої, моментами, гри бітляни посідають останню сходинку в таблиці і мають шанс, в разі перемоги, стати в підсумку п’ятими.

ФК «ЛІТМИР» (Присліп) – ФК «ЯВОРА» – важлива гра для команди з Прислопа. Щоб зберегти другу сходинку в групі потрібно в двох поєдинках (звітний плюс перенесений з командою Турки) набрати мінімум два очки. В грі з Яворою, переможцем групи В, взяти бодай одне очко буде доволі важко, однак це завдання не є невиконуваним.

ФК «ДНІСТЕР» (Вовче) 3–0 ФК «ШУМ’ЯЧ» – команда з Шум’яча за три неявки знята з чемпіонату.

ФК «КАРПАТИ» (Турка) – ФК «ЛАСТІВКА» – важлива гра для команди з Ластівки. До мрії – виходу в осінню частину чемпіонату – залишився один крок, одна перемога. Однак в цьому чемпіонату Ластівка на виїзді перемагала лише Шум’яч. В неділю ця традиція отримає продовження або ж гості спроможуться на гучну сенсацію.

Початок поєдинків в 15.00

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *