Сьогодні, 3 вересня, в селі Лосинець відбулося урочисте відкриття новозбудованої Лосиненської ЗОШ І-ІІ ст. На урочисту лінійку з нагоди нового навчального року до місцевих школярів завітали: голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, депутати Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь та Михайло Ільницький, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, голова Турківської районної ради Володимир Лозюк, керівники установ, організацій, духовенство району всіх конфесій, жителі села Лосинець та прилеглих сіл.

На шкільному майданчику було змонтовано великий екран, що дало змогу провести телеміст. Учні, гості та громада села Лосинець мали змогу взяти участь по телемосту в церемонії відкриття шкіл на Донеччині, Вінниччині та інших населених пунктах України.

З вітальною промовою до всіх присутніх звернувся Президент України Петро Порошенко, який привітав дітей, батьків та вчителів з Днем знань та святом першого дзвоника.

Також голова Львівської ОДА Олег Синютка виступив з вітальним словом та наголосив, що всі ми завдячуємо сьогоднішнім днем тим захисникам вітчизни, хто на Сході України захищає мир, а також тим, хто віддав своє життя в цій боротьбі. Подякував будівельникам та нагородив їх іменними годинниками. Шкільній громаді було подаровано сучасний багатофункціональний телевізор.

Виступила помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра, яка привітала всіх з Днем знань та вручила цінний подарунок.

З вітальним словом виступили депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь, директор департаменту освіти Львівської ОДА Любомира Мандзій, голова Турківської РДА Олександр Лабецький, голова районної ради Володимир Лозюк.

Голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький вручив директору новозбудованої школи символічний ключ від школи.

Першокласники привітали батьків, вчителів та гостей віршиками та піснями. Опісля пролунав перший дзвоник.

Почесні гості спільно з першокласниками  перерізали стрічку, після чого священнослужителі провели церемонію посвячення школи.

Батьки та учні щасливі і радісні переступили поріг нової школи, зайнявши свої місця за шкільними партами.

Особлива увага присутніх була звернута на облаштування та технічне оснащення першого класу, відповідно до вимог «Нової  української школи». Для першокласників створені всі умови для навчання по нових стандартах та вимогах, і технічне оснащення нічим не відрізняється від шкільних класів у великих містах.

Навчальний рік розпочався, нехай він буде успішний для учнів, вчителів та незабутнім для батьків.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *