РУСКІЙ РУСИН

ВСІ МИ НЕОДНОРАЗОВО ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ ЧУЛИ ВИСЛІВ, ЩО РОСІЯ ВЕДЕ ПРОТИ УКРАЇНИ ГІБРИДНУ ВІЙНУ. АЛЕ НЕ БАГАТО ЛЮДЕЙ РОЗУМІЮТЬ, ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ.

ОТОЖ, НАСПРАВДІ ГІБРИДНА ВІЙНА – ЦЕ КОЛИ ВЕДУТЬ СПРАВЖНЮ ВІЙНУ, З ДОПОМОГОЮ ЗБРОЇ, ПОРЯД З ТИМ НЕ ОГОЛОШУЮЧИ ЇЇ ТА ЗАПЕРЕЧУЮЧИ СВОЮ УЧАСТЬ В НІЙ. ДРУГА СКЛАДОВА, КОЛИ ДЕРЖАВА-АГРЕСОР В ДЕРЖАВІ, ЯКУ ВОНА СОБІ ОБРАЛА, ЯК ЖЕРТВУ, СТВОРЮЄ УМОВИ І ГРУНТ ДЛЯ ВНУТРІШНІХ ПРОТИРІЧ, КОНФЛІКТІВ, АТМОСФЕРИ НЕДОВІРИ, РОЗЧАРУВАННЯ, ДИСКРЕДИТАЦІЇ ЛЕГІТИМНОЇ ВЛАДИ, ПРОВОКУЮЧИ НЕКЕРОВАНІСТЬ ТА АНАРХІЮ ЗАДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ ПОЛІТИЧНИХ ЦІЛЕЙ АГРЕСІЇ, ЯКІ, ЗАЗВИЧАЙ, ДОСЯГАЮТЬ ЗВИЧАЙНОЮ ВІЙНОЮ. 

ПЕРШУ СКЛАДОВУ ЦІЄЇ ВІЙНИ В УКРАЇНІ УЖЕ ВСІ ПОБАЧИЛИ: ЦЕ – І «ЗЕЛЕНІ» ЧОЛОВІЧКИ, ЯКІ ДУЖЕ ВВІЧЛИВІ, АЛЕ ОЗБРОЄНІ ДО ЗУБІВ З ВОЄНТОРГУ, ЦЕ І ВЖЕ НЕ ВВІЧЛИВІ ЧОЛОВІЧКИ, ЯКІ ПРИБУЛИ З-ЗА «ПОРЕБРІКА» ПІД КОМАНДОЮ ІГОРЯ ГІРКІНА, ЗЛОВІСНО ВІДОМОГО НА ПРІЗВИСЬКО СТРЄЛКОВ, ЯКИЙ І РОЗПАЛИВ ВІЙНУ НА ДОНБАСІ, ПОКИДЬКИ КАДИРОВЦІ З ЧЕЧНІ, ЯКІ З ВИГУКАМИ «АЛЛАХ-АКБАР !» ВОЮЮТЬ ЗА РУСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНИЙ МІР ТА ДУХОВНІ СКРЄПИ. А ТАКОЖ КАДРОВІ РОСІЙСЬКІ ВІЙСЬКОВІ, ЯКІ КОСЯТЬ ПІД ВІДПУСКНИКІВ; ЗАМІСТЬ ВІДПОЧИВАТИ НА МОРІ, ПОЇХАЛИ НА УКРАЇНУ «ПОВОЄВАТЬ С ФАШІСТАМИ», ПРИ ЦЬОМУ ПРИХОПИВШИ З МІСЦЯ СВОЄЇ СЛУЖБИ ШТАТНУ ЗБРОЮ, БО В РОСЄЇ ТАК ЗАВЕДЕНО. -ФАЛЬШИВІ, З ЧЕРВОНИМИ ХРЕСТАМИ, ГУМАНІТАРНІ КОНВОЇ, НАБИТІ ЗБРОЄЮ ТА БОЄПРИПАСАМИ. ОБСТРІЛИ УКРАЇНСЬКИХ ВІЙСЬКОВИХ З ТЕРИТОРІЇ МАТУШКИ МОСКОВІЇ, ЗБИТИЙ«БОЇНГ» І БАГАТО ІНШОГО, ЩО РОБИТЬ АГРЕСОР ПІД ЗАЯВИ ПУТІНА: «ІХ ТАМ НЄТУ».

ВСЕ ЦЕ ТУГО ЗАМІШАНО НА БРЕХЛИВІЙ ПРОПАГАНДІ, ДЕЗІНФОРМАЦІЇ І ВІДВЕРТОМУ ІГНОРУВАННІ НЕСПРОСТОВНИХ ДОКАЗІВ ТА АРГУМЕНТІВ.

В ЦІЙ ВІЙНІ Є І ДРУГА СКЛАДОВА. ВОНА Є, НАПЕВНО,  НЕБЕЗПЕЧНІША, ЯК ВІДКРИТА ВІЙСЬКОВА АГРЕСІЯ, БО ВИБИВАЄ ЗЕМЛЮ З-ПІД НІГ, ПАРАЛІЗУЄ ВОЛЮ, СІЄ ЗНЕВІРУ ТА АПАТІЮ.

 РОСІЯ ЧЕРЕЗ П’ЯТУ КОЛОНУ, ЯКА, ПОТРІБНО ВИЗНАТИ, В УКРАЇНІ Є ДОСИТЬ СИЛЬНОЮ, ВПЛИВАЄ МАЙЖЕ НА ВСІ СФЕРИ ЖИТТЯ В ДЕРЖАВІ. РУСЬКІЙ МІР ЛІЗЕ НАМ В ДУШУ, ВУХА ТА ОЧІ З ЕКРАНІВ ТЕЛЕВІЗОРІВ, ШПАЛЬТ ГАЗЕТ, ІНТЕРНЕТУ ТА РАДІО. КРІМ ЦЬОГО, НЕ ШКОДУЮЧИ НАФТОДОЛАРІВ, З МЕТОЮ ПОСЛАБЛЕННЯ ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ, СФОРМОВАНА П’ЯТА КОЛОНА І В КРАЇНАХ ЄВРОСОЮЗУ. ТАМ КУПУЮТЬ ПОЛІТИКІВ І ФІНАНСУЮТЬ ЦІЛІ ПОЛІТИЧНІ ПАРТІЇ, ПРОВОКУЮТЬ ГРОМАДСЬКІ КОНФЛІКТИ ТА НЕТЕРПИМІСТЬ, РОЗПАЛЮЮТЬ ВОРОЖНЕЧУ ТА КСЕНОФОБІЮ. ЧОГО ТІЛЬКИ ВАРТА ІСТОРІЯ ПРО БУЦІМТО ЗҐВАЛТОВАНУ В БЕРЛІНІ РОСІЙСЬКУ ДІВЧИНКУ ЛІЗУ, ГРОМАДЯНКУ НІМЕЧЧИНИ. ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ ЦЯ ІСТОРІЯ БУЛА РОЗДУТА ДО НЕЙМОВІРНИХ МАСШТАБІВ, ЩО ЗМУСИЛО САМУ АНГЕЛУ МЕРКЕЛЬ ДАТИ ІНТЕРВ’Ю І ЗАЯВИТИ, ЩО ЦЕ – БРЕХНЯ. ХІБА ЦЕ НЕ НАГАДУЄ ІСТОРІЮ З ХЛОПЧИКОМ, ЯКОГО «РОЗІП’ЯЛИ» УКРАЇНСЬКІ «ФАШІСТИ» В СЛОВ’ЯНСЬКУ. АБО Ж ПІДТРИМКА ТАКИХ ПАРТІЙ ТА ПОЛІТИКІВ ЯК МАРІН ЛЕ ПЕН У ФРАНЦІЇ, «ЛІГИ 5ЗІРОК» В ІТАЛІЇ, ПАРТІЇ «ЙОББІК» В УГОРЩИНІ, КОМУНІСТІВ В ЧЕХІЇ, РІЗНІ МАРГІНАЛЬНІ ПРАВОРАДИКАЛЬНІ ГРУПИ В ІНШИХ КРАЇНАХ, ЯКІ ВЗАМІН ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬСЯ ПРОВОДИТИ ПОЛІТИКУ РОЗКОЛУ ЄВРОСОЮЗУ, ЗНЯТТЯ САНКЦІЙ З РОСІЇ, ВИЗНАННЯ АНЕКСІЇ КРИМУ ТА ВІДМОВУ ВІД ПІДТРИМКИ УКРАЇНИ.

 НЕМАЄ ТАКОЇ КРАЇНИ В ЄВРОПІ, ДЕ НЕ БУЛО Б ВИЯВЛЕНО ДОБРЕ ОРГАНІЗОВАНІ ГРУПИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ СИСТЕМАТИЧНО, ЧЕРЕЗ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ, РОЗПОВСЮДЖУЮТЬ БРЕХНЮ І НА ЇЇ ОСНОВІ ФОРМУЮТЬ ГРОМАДСЬКУ ДУМКУ.

ЗГАДАЙМО ГОЛЛАНДІЮ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ РЕФЕРЕНДУМУ ЩОДО АСОЦІАЦІЇ УКРАЇНИ З ЄВРОСОЮЗОМ, СПРОБИ ПЕРЕКЛАСТИ ВИНУ ЗА ЗБИТИЙ «БОЇНГ» НА «ФАШІСТОВ» З УКРАЇНИ, СПРОБИ РОЗПАЛИТИ ВОРОЖНЕЧУ МІЖ ПОЛЬЩЕЮ, УГОРЩИНОЮ ТА УКРАЇНОЮ ШЛЯХОМ ПІДПАЛУ НАЦІОНАЛЬНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ ТА ПІДРИВУ ПАМ’ЯТНИКІВ.

ІНОДІ РОСІЯ ВІДКРИТО, НЕ КРИЮЧИСЬ, ЧЕРЕЗ КЛОУНА КРЕМЛЯ ЖИРИНОВСЬКОГО, ПРЯМО ЗАКЛИКАЄ РОЗДІЛИТИ УКРАЇНУ, ДАЮЧИ ХАБАРА У ВИГЛЯДІ БЕССАРАБІЇ ТА БУКОВИНИ –РУМУНІЇ, ГАЛИЧИНИ – ПОЛЬЩІ, ЗАКАРПАТТЯ – УГОРЩИНІ.

У БАГАТЬОХ ВИПАДКАХ, РУСЬКІЙ МІР ВДАЄТЬСЯ ДО ВІДВЕРТИХ ТЕРОРИСТИЧНИХ ДІЙ, ТАКИХ ЯК ОРГАНІЗАЦІЯ ПЕРЕВОРОТУ В ЧОРНОГОРІЇ, ПРОВОКУВАННЯ УРЯДОВОЇ КРИЗИ В ГРЕЦІЇ, ХІМІЧНА АТАКА В МІСТЕЧКУ СОЛСБЕРІ (АНГ-ЛІЯ).

ВЕДЕТЬСЯ ЦІЛЕСПРЯМОВАНА ПІДРИВНА РОБОТА І В США. ПРО ЦЕ СВІДЧИТЬ МАСОВА ВИСИЛКА ДИПЛОМАТІВ РОСІЇ ТА РОЗСЛІДУВАННЯ ПРО ВТРУЧАННЯ В АМЕРИКАНСЬКІ ВИБОРИ. У РОСІЇ СТВОРЕНО ЦІЛУ АРМІЮ, ТАК ЗВАНУ«ОЛЬГИНСЬКУ ФАБРИКУ ТРОЛІВ». СОТНІ ЛЮДЕЙ ЗІБРАНО НА ПІДПРИЄМСТВІ В ОДНОМУ З РАЙОНІВ ПЕТЕРБУРГА. ЇХНЯ РОБОТА ЗВОДИТЬСЯ ДО ТОГО, ЩОБ ЦІЛОДОБОВО, ПІД ВИГАДАНИМИ ІМЕНАМИ ТА АДРЕСАМИ , РІЗНИМИ МОВАМИ, ПИСАТИ ДОПИСИ, КОМЕНТАРІ, ВІДГУКИ, ІНФОРМАЦІЙНІ ПОВІДОМЛЕННЯ.

 ТАКИМ ЧИНОМ ТИРАЖУЮЧИ БРЕХЛИВІ НОВИНИ, ДИСКРЕДИТУЮЧИ ОКРЕМИХ ПОЛІТИКІВ ТА ДЕРЖАВИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ НА ВСІХ НАЯВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСАХ: ФЕЙСБУК, ТВІТЕР, ІНСТАГРАМ, ЮТУБ ТА БАГАТЬОХ ІНШИХ –МЕНШ ВІДОМИХ. КРІМ ЦЬОГО, В АРСЕНАЛІ Є ЩЕ ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ «РАША ТУДЕЙ» ТА КАНАЛ «ЗВЄЗДА». ПОТОКИ БРЕХНІ ТА ПРОПАГАНДИ РОЗДІЛЕНІ ТА НАЦІЛЕНІ НА ПЕВНІ КРАЇНИ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УКРАЇНУ.

 ОСТАННІМ ЧАСОМ В НАШОМУ РАЙОНІ АКТИВІЗУВАВСЯ ТАКИЙ СОБІ ЖИТЕЛЬ С. ШАНДРОВЕЦЬ, ЧИ С. БОБЕРКА, ЧИ С. ЯБЛУНЬКА, ПІД ВИГАДАНИМ ІМЕНЕМ ІГОР РУСИН. НАСПРАВДІ ТАКОГО ЖИТЕЛЯ В ЦИХ СЕЛАХ НЕМАЄ. СПОЧАТКУ ВІН ПИСАВ СКАРГИ НА РЕЧІ, ЯКІ НАСПРАВДІ МАЮТЬ МІСЦЕ В НАШОМУ ЖИТТІ. ЦЕ ІСТАН МІСЦЕВИХ ДОРІГ, І ПРОБЛЕМИ З КРАДІЖКОЮ ЛІСУ, І ВІДКРИТТЯ ПУНКТУ ПРОПУСКУ З ПОЛЬСЬКОЮ РЕСПУБЛІКОЮ В МЕЖАХ РАЙОНУ. АЛЕ ЗГОДОМ, ДО ЦИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ПОЧАВ ДОДАВАТИ НАПІВПРАВДУ ТА ВІДВЕРТУ БРЕХНЮ, НАВМИСНЕ ДИСКРЕДИТУВАТИ ДЕЯКИХ ОСІБ, ЯКІ ДО ОЗВУЧЕНИХ ПРОБЛЕМ НЕ МАЮТЬ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ. І ЦЕ, НЕ МОЖНА СПИСАТИ НА НЕПРОІНФОРМОВАНІСТЬ РУСИНА.

 А ЩЕ ЗГОДОМ ДОДАЛИСЬ ТАКІ ЕЛЕМЕНТИ, ЯК ЗВЕРНЕННЯ ДО СУСІДНІХ ДЕРЖАВ ПРО ПРОТЕКЦІЮ НАД ЧАСТИНОЮ ТЕРИТОРІЇ, НІБИТО ВІД ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ. ПРО ПОЛІТИКУ ГЕНОЦИДУ ТАК ЗВАНОГО РУСИНСЬКОГО НАРОДУ. МОВЛЯВ, ТУТ УКРАЇНЦІВ НІКОЛИ НЕ БУЛО, ТА ЗВЕРНЕННЯ ПРО ЇХ ЗАХИСТ ДО УГОРЩИНИ ТА ПОЛЬЩІ. АБОЖ ОПИС ТОГО, ЯК «ДЕПУТАТ-ФАШІСТ» З ВЕРХОВНОЇ РАДИ НЕ ДАЄ ЖИТИ ЛЮДЯМ ТА ЯК ДЕПУТАТ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ТЮРМИ ВОЗИТЬ ЗЕКІВ НА МАСОВІ ЗАХОДИ ТА БАНДОЮ БУДУЄ ГАЗОПРОВІД, БО, НАПЕВНЕ, ТЕЖ «ФАШІСТ» І ХОЧЕ ЗРОБИТИ ГАЗОВІ КАМЕРИ ДЛЯ РУСИНІВ З СІЛ. ВОВЧЕ ТА ЛІМНА. НА ЙОГО ДУМКУ, ВСЕ КЕРІВНИЦТВО ВІД ОБЛАСТІ ДО СІЛЬСЬКОЇ РАДИ –НЕГІДНИКИ, ЗЛОДІЇ, ЯКІ НІЧОГО ДОБРОГО НЕ ЗРОБИЛИ І ТІЛЬКИ МРІЮТЬ ЯК ЗАПОДІЯТИ ЩОСЬ ЗЛЕ.

 ОСЬ ПОСТАВИЛИ ПАМ’ЯТНИК БАНДЕРІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СПРОТИВ ЛЮДЕЙ, НЕ ХОЧУТЬ, ЩОБ ЖИТЕЛІ ОБ’ЄДНАЛИСЯ І СТВОРИЛИ ГРОМАДИ. ВСЕ ЦЕ МАЄ ПРЯМЕ ВІДНОШЕННЯ ДО ВИЩЕ ПРИВЕДЕНОГО. ЗГАДАЙТЕ ІГОРЯ ГІРКІНА (СТРЄЛКОВА), А ТУТ МАЄМО ІГОРЯ РУСИНА. НІ, ЦЕ НЕ ОДНА І ТА Ж ОСОБА, АЛЕ ПОЧЕРК – ОДНАКОВИЙ. СПОЧАТКУ ПРАВДА ПРО ЖИТТЄВІ ПРОБЛЕМИ ТА ТРУДНОЩІ, НЕВЕЛИКА ЗАРОБІТНА ПЛАТА, МАЛА ПЕНСІЯ, ЯКІСЬ ТИМЧАСОВІ ТРУДНОЩІ З ТРАНСПОРТОМ ТА ДОРОГОЮ. ПОТІМ «ЗАЩІТА ОТ «ФАШІСТОВ-БАНДЕРОВЦОВ», ВИСОКІ РОСІЙСЬКІ ПЕНСІЇ І ЗАРПЛАТА. ДАЛІ «ПУТІН – РАССЕЯ ПОМОГІ», НОВОРОСІЯ, ВІЙНА, КРОВ, СЛЬОЗИ, РОЗРУХА, ГОРЕ.

ОСЬ ТАКИЙ ВІН РУСЬКІЙ МІР І ЙОГО МЕТОДИ. ДЕ БУЛИ ВИ, ПОБОРНИК ПРАВДИ І ЗАХИСНИК РУСИНІВ ТУРКІВЩИНИ, КОЛИ ПРОХФЕСОР ФЕДОРОВИЧ ТА ПАРТІЯ РЕГІОНІВ НЕМИЛОСТИВО ГРАБУВАЛИ РАЙОН? В С. ВЕРХНЯ ЯБЛУНЬКА ПОБУДУВАЛИ, БУЦІМТО ВІД ПАРТІЇ, А НАСПРАВДІ ЗА ДЕРЖАВНІ ГРОШІ, СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК. ДЕ, ЗАМІСТЬ ГУМОВО-КАУЧУКОВОГО ПОКРИТТЯ, СПОРТИВНУ ПЛОЩАДКУ ДЛЯ ДІТЕЙ ЗАКАТАЛИ БІТУМНИМ АСФАЛЬТОМ. В С.ІЛЬНИК, ЗА КІОТСЬКІ ГРОШІ, В ШКОЛІ ПОСТАВИЛИ ГЛУХІ ВІКНА, ЯКІ НЕ ВІДЧИНЯЮТЬСЯ, А В С. ПРИСЛІП, ЗА 80 ТИС. ДОЛАРІВ ПО ТОДІШНЬОМУ КУРСУ, ВІДРЕМОНТУВАЛИ ФАП, ЯКИЙ РОЗМІЩУЄТЬСЯ В МАЛЕНЬКОМУ ФІНСЬКОМУ БУДИНОЧКУ. І ТАКИХ ПРИКЛАДІВ Є БАГАТО.

 МОЖЛИВО, ДЛЯ ВАС ПРОХФЕСОР БУВ СВІЙ І ВІН ЗАРАЗ ЗНАХОДИТЬСЯ ТАМ, ДЕ І ВИ. ВЗАГАЛІ-ТО МОЖЕТЕ НАЗИВАТИ СЕБЕ ЯК ХОЧЕТЕ. ХОЧ РУСИНОМ, РУСКІМ, НОВОРОСОМ, МАЛОРОСОМ, НЕДОРОСОМ, МОСКВОФІЛОМ, ВСЕ ЦЕ ПЛІД ХВОРОЇ УЯВИ КРЕМЛІВСЬКИХ ВОЖДИКІВ ТА ФСБ ПО СТВОРЕННЮ ЯКОЇСЬ РУСИНСЬКОЇ НАЦІЇ ЯК ОКРЕМОГО НАРОДУ.

ВСІ ЛЕМКИ, БОЙКИ, ГУЦУЛИ, ЗАКАРПАТЦІ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА СВОЮ ОКРЕМІШНІСТЬ В ОБРЯДАХ, ТРАДИЦІЯХ, МОВНИХ ДІАЛЕКТАХ, НІКОЛИ НЕ ПІДДАВАЛИ СУМНІВУ СВОЮ УКРАЇНСЬКІСТЬ І ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. В УКРАЇНІ, ПОПРИ ТЕ, ЩО ТРИВАЄ ВІЙНА, – НЕ МАЄ  ЦЕНЗУРИ. В УКРАЇНІ, НА ВІДМІНУ ВІД РАШІ, НЕ САДЯТЬ В ТЮРМИ ЗА ДОПИСИ ТА ПОШИРЕННЯ НАВІТЬ ВІДВЕРТОЇ АНТИУКРАЇНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ, А ТИМ БІЛЬШЕ – ЗА СКАРГИ.

ПОСТАЄ ПИТАННЯ: ЧОГО ВАМ ХОВАТИСЯ, ПАНЕ РУСИН, ЗА ПСЕВДОНІМОМ? У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ Є БАГАТО АКТИВІСТІВ, ЯКІ ДІЙСНО БОЛЯЧЕ СКУБАЮТЬ ВЛАДУ ТА ДОШКУЛЯЮТЬ ЇЙ, АЛЕ НЕ ХОВАЮТЬСЯ ЗА ВИГАДАНИМИ ІМЕНАМИ. З ВАМИ, ПАНЕ РУСИН, МОЖЛИВО, І МОЖНА БУЛО Б ВЕСТИ ЯКУСЬ ДИСКУСІЮ, ЯКЩО Б ВИ ЗІ СВОЄЇ ЕЛЕКТРОННОЇ СКРИНЬКИ, ЗАРЕЄСТРОВАНОЇ ХТОЗНА-ДЕ, І ДОПУСКАЮ, ЩО В ОЛЬГІНО, НА ФАБРИЦІ ТРОЛІВ, РОЗПОВСЮДИЛИ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЩО ПУТІН  ХУ*ЛО, ЩО КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА, А РОСІЯ – АГРЕСОР, ЯКИЙ ВБИВАЄ УКРАЇНЦІВ, НЕ ЗВАЖАЮЧИ НА МОВУ, ЯКОЮ ВОНИ РОЗМОВЛЯЮТЬ. НЕСЕ ГОРЕ ТАМ, ДЕ ПРИХОДИТЬ РУСЬКІЙ МІР, І Є НЕБЕЗПЕКОЮ ДЛЯ ВСЬОГО СВІТУ.

  ЧЕКАЄМО.ЮРІЙ ЛИЛО.

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *