УЧАСНИКИ АТО ЗАТРИМАЛИ ДИГУ З ЛІСОМ У СЕЛІ ДНІСТРИК

Затримано “диґу” в селі Дністрик Старосамбірського району.

Останнім часом почастішали звернення місцевих жителів, які по-справжньому переживають за лісовий спадок в селах Головецької сільської ради.

 
Коли хлопці з охорона лісу “Аркон” провели обхід масивів, жахнулися від реальності. Масова хаотична вирубка, залишки гілок та верхівок, незліченна кількість пнів, що подекуди були більше метра у висоту, заготовки без бірок на вивезення. Картина насправді викликала злість та сум.
Було прийнято рішення про дію, хоча дана ділянка не є безпосередньо під нашою охороною. Оскільки описана територія знаходиться у розпорядженні КП Старосамбірський “Галсілліс”, ми разом із довіреними особами підприємства почали організовувати засідки. В результаті 11.10.2018р. було затримано громадянина Кіра Віталія Федоровича, жителя села Лімна Турківського району, в момент вивезення не біркованої лісової продукції з території Дністрянського лісництва.
За нашими даними гр. Кіра В. на території Лімнинської сільради проводить господарську діяльність по обробці деревини без реєстрації підприємницької діяльності та без жодних дозвільних документів. 
Встановлено, що в даному лісництві уже давно існує схема незаконної вирубки та реалізації деревини, до якої причепні перші особи Дністрянського лісництва та тіньові підприємці. А незадовго до цих подій, Лісничий із лісником Дністрянського лісництва “Галсіллісу” були звільненні із займаної посади. 
Охоронна фірма “Аркон” провели своє невеличке розслідування, і в нас не було великої складності отримати інформацію, яка вимальовує загальну картину. Все отримане ми передали у відповідні державні структури. Залишається сподіватися, що самоусунення лісників не стане перешкодою для притягнення їх до відповідальності, а влада Турківського району зверне увагу на діяльність пилорам, що діють в супереч закону, і породжує процвітання тіньового бізнесу через який вирубують карпатські ліси.

Просимо всіх не байдужих свідомих громадян залишати повідомлення про злочини які вам стають відомі чи іншу інформацію, що стосується незаконної вирубки лісів.

https://www.facebook.com/%D0%90%D0%A0%D0%9A%D0%9E%D0%9D-%D0%BE%D1%85%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D1%96%D1%81%D1%83-1329219037222907/

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *