Прокуратура забезпечила повернення державі 65 га земель енергетики на Львівщині. Про це повідомили у прес-службі структури.

Прокуратурою Львівської області упродовж квітня-травня цього року до господарського суду заявлено 7 позовів (у інтересах Львівської обласної державної адміністрації) до одного із підприємств щодо повернення ним семи земельних ділянок (земель енергетики) площею понад 65 га, вартістю більше 57 млн грн.

Прокуратурою встановлено, що у 2014 році ТОВ отримало для будівництва вітроелектростанції у оренду на 3 роки земельні ділянки державної власності.Зазначимо, що ці землі розташовані на території Турківського району Львівської області.Однак, орендарем вказаний об’єкт не побудовано.Крім цього, фірмою допускались систематичні заборгованості за орендну плату, що, зокрема, стало підставою стягнення боргу органами доходів і зборів у судовому порядку.

Разом з тим, після закінчення строку дії цих договорів и, вони не продовжені, попри те, що території орендарем не повернуті.Таким чином, земельні ділянки з квітня 2017 року донедавна перебували у користуванні підприємства без будь-яких на те правових підстав.Це і стало причиною втручання прокуратури.

Відтак, під час судового розгляду суб’єктом господарювання добровільно повернуто у розпорядження держави вказані земельні ділянки, а провадження у справах закрито.

Потрібно  нагадати,що у 2010-2015 рр громада  села  Завадівка, Мельничне та  села  Ільник на своїх громадських  слуханнях  виступили  проти  будівництва  віторових  станцій  на  їх   території. Інвестор ніколи  не  буде  інвестувати  сотні мільйонів  гривень у  справу, що  через  будь -який  людський  фактор в  подальшому  загрожує його  успішному розвитку. Деталі  за  посиланням: http://turka-ua.net/news/2013-05-29-1081

turkaБез категоріїПрокуратура забезпечила повернення державі 65 га земель енергетики на Львівщині. Про це повідомили у прес-службі структури. Прокуратурою Львівської області упродовж квітня-травня цього року до господарського суду заявлено 7 позовів (у інтересах Львівської обласної державної адміністрації) до одного із підприємств щодо повернення ним семи земельних ділянок (земель енергетики) площею понад 65...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!