19 жовтня 2018 року Турківським РС ГУ ДСНС України у Львівській області проведено пожежно-профілактичне відпрацювання у селі Ісаїв Турківського району Львівської області. Захід відбувся за участі представників місцевої влади, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та Турківського РЦСССДМ та РЕМу Турківського району.
Проведено інструктаж з питань пожежної безпеки в сільській раді,школі, Народному домі, ФАПі та людських оселях. Також оглянули електромережі та системи пічного опалення, провели інструктажі з питань пожежної безпеки, в яких взяло участь 46 мешканців села.

turkaБез категорії19 жовтня 2018 року Турківським РС ГУ ДСНС України у Львівській області проведено пожежно-профілактичне відпрацювання у селі Ісаїв Турківського району Львівської області. Захід відбувся за участі представників місцевої влади, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації та Турківського РЦСССДМ та РЕМу Турківського району. Проведено інструктаж з питань пожежної безпеки в...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!