Незважаючи на те, що обласна рада затвердила бюджет та всі програми в січні 2018 року, їх виконання за 9 місяців цього року становить лише 52% за плану 75%.

Про це депутат Львівської обласної ради, член комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Іван Собко написав на своїй сторінці у Facebook.

За словами Івана Собка, 2017 року показник виконання програм за 9 місяців був аналогічним – 53%.

«З 1,5 млрд грн профінансовано 908 млн грн. Дивує, коли відсоток таких програм,  як  «Електронна Львівщина», становить 10%, Міжнародна технічна допомога, європейської інтеграції – 14%, Розвитку туризму, курортів, рекреації у Львівській області – 29%, Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області – 45%», – написав Іван Собко.

Нагадаємо, станом за шість місяців показник виконання обласних програм на Львівщині був лише 23%.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

turkaБез категоріїНезважаючи на те, що обласна рада затвердила бюджет та всі програми в січні 2018 року, їх виконання за 9 місяців цього року становить лише 52% за плану 75%. Про це депутат Львівської обласної ради, член комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Іван Собко написав на своїй сторінці у Facebook. За словами...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!