МИХАЙЛО ДЗЮДЗЬ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 66 РІЧЧЯ СТВОРЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПОЛІЦІЇ ОХОРОНИ У ЛЬВОВІ

В Управлінні поліції охорони Львівщини відбулись урочистості з нагоди 66 річниці створення служби

29 жовтня поточного року виповнилося 66 років з дня заснування служби, що діє в системі Національної поліції України, як єдина структура, яка надає весь комплекс охоронних послуг, здійснює надійну охорону особливо важливих народногосподарських об’єктів та майна усіх форм власності як на території всієї держави, так і на теренах Львівської області зокрема, зараз це поліція охорони. 
Поліція охорони є однією з наймобільніших в системі Національної поліції України, оснащена сучасними технічними засобами зв’язку та автотранспортом.
З нагоди річниці з дня створення служби в Управлінні поліції охорони Львівщини відбулися заходи по відзначенню професійного свята.


Т.в.о. начальника Управління поліції охорони у Львівській області полковник поліції Олександр Берило, заступник голови Львівської обласної адміністрації Олена Стоколос-Ворончук, депутат Львівської обласної ради, очільник управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області генерал – майор внутрішньої служби Михайло Дзюдзь, який в свій час очолював службу охорони та Отець Володимир привітали працівників, побажали міцного здоров’я, миру та спокою, нових здобутків у нелегкій, але почесній службі, творчої наснаги, життєвої енергії та успіхів у службовій діяльності на благо України. Вручили почесні грамоти, цінні подарунки та відзнаки працівникам поліції охорони Львівщини. 
Окрім того очільник поліцейських охорони Львівщини Олександр Берило подякував колективу за плідну роботу. Він також відмітив, що начальник Департаменту поліції охорони Олександр Гаврилюк відзначив Дипломом І ступеня Управління поліції охорони у Львівській за перше місце серед Управлінь поліції охорони України за показниками у службовій і фінансово-господарській діяльності по результатам роботи в ІІІ кварталі 2018 року.

Історична довідка:
29 жовтня 1952 року створено позавідомчу зовнішню сторожову охорону при органах міліції як захід щодо поліпшення організації охорони об’єктів різного відомчого підпорядкування.
Необхідність створення позавідомчої охорони була продиктована тим, що до цього організація охорони державної власності покладалась на керівників підприємств і здійснювалась нарядами відомчої охорони, які дорого обходилися і в силу своєї розрізненості, слабкої організованості, відсутності зв’язків з міліцією не забезпечували належних заходів щодо попередження крадіжок майна та впровадження технічних засобів охорони. 
Змінювалися структура, форми і методи боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку, об’єктів усіх форм власності, змінювалося політичне й економічне становище в державі, але для працівників охорони завжди було і залишається одне завдання – вірно служити своєму народові по охороні майна всіх форм власності, життя і здоров`я громадян.

Управління поліції охорони у Львівській облас

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *