В Ужгороді, під час Форуму Карпатського Єврорегіону підписано грантову угоду з Міністерством інвестицій і розвитку Республіки Польща на реалізацію спільного проекту “Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні” в рамках CBC Programme Poland-Belarus-Ukraine.
 Підписано партнерські угоди з керівниками управлінь Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській областях та Воєводської Комендатури Державної пожежної охорони у Ряшеві (Республіка Польща).
 Його метою є підвищення рівня безпеки в карпатському регіоні шляхом зміцнення спроможності регіональних служб пожежної охорони та надзвичайних ситуацій, скорочення часу реагування на катастрофи в гірських місцевостях.
У рамках цього проекту з бюджетом 1,8 млн. євро (з них грант ЄС для України – 1,3 млн. євро) заплановане придбання 11 пожежних машин та комплектів вогнетривкого спорядження, 3 мікроавтобуси для обласних управлінь з українського боку, спільні навчання для персоналу пожежно-рятувальних частин карпатських областей, будівництво приміщення для навчальних тренувань пожежників з імітацією реальних умов надзвичайних ситуацій в Ряшеві та розробка спільної стратегії попередження та реагування у наших областях.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *