Відбулося урочисте святкування 200-ліття школи в селі Лімна.

Відбулося урочисте святкування 200-ліття школи в селі Лімна. Ми раді були бачити всіх гостей, які разом з нами відсвяткували цю подію. 
Зокрема раді були бачити в нас Голову Турківської РДА Лабецького Олександра Мироновича та його заступника Яворського Миколу Михайловича, начальника районного відділу освіти Манюх Оксану Михайлівну, головного спеціаліста з питань туризму Турківської РДА Руслану Писанчин-Сливар, голову світового Товариства «Бойківщина XXI ст.» Петра Івановича Косачевича та помічника народного депутата, Андрія Лопушанського, вчителя нашої школи, Ірину Іванівну Кіру. Вдячні за їхні привітання та побажання. 
Розділити разом з нами це свято також приїхали директори інших шкіл, зокрема Хащівської – Крись Федір Миколайович (випускник нашої школи), Жукотинської – Будз Іван Омельянович (випускник нашої школи та, у свій час, вчитель Лімнянської школи), Турківскої гімназії – Марич-Сушінець Оксана Іванівна (випускниця нашої школи), Вовчанської – Кузан Володимир Михайлович, Карпатської школи – Лабецький Мирон Олександрович, села Бітля – Гомзяк Іван Семенович (випускник нашої школи), села Сиглувате – Лоцко Павло Олексійович та села Нижнє – Захаревич Іван Григорович. Вдячні за приїзд, підтримку та побажання.

На святкування, також, приїхали колишні вчителі школи, які нині живуть за межами району. Це – Голованич Надія Антонівна, Жук Віра Миколаївна, Жук Микола Васильович, Библик Надія Іванівна, Говдерчак Марія Михайлівна, Сиволожська Дарія Дмитрівна, Будз Федір Федорович, Онишко Галина Миколаївна в переважності також випускники нашої школи. Всім їм вдячність за те, що приїхали. Ми мали можливість побачитися через багато років. 
Зі словами привітання також прийшли на свято: депутат Районної ради – Залуга Степан Степанович, сільський голова села Хащів – Кметик Микола та нашого села – Петренко Петро. Були присутні також керівник місцевого будинку культури – Чуплак Петро, керівник філіалу сільської бібліотеки – Дністрян Марія, начальник відділення пошти – Вишинська Марія. 
Гостями свята були також колишні директори школи Кость Василь Іванович, Мись Василь Томович та колишні завучі Мотичак Ярослава Іванівна та Цюпа Микола Миколайович, які у своїх виступах також висловили привітання.
Радісно було зустріти наших гостей-випускників:
Будза Володимира, Цебака Володимира, Сушанець Віктора, Врубльовського Василя, отця Сюська Петра та отця Калитчака Миколу, Волошанівського Кирила, Волошанівську Оксану, Зинича Василя, Данчишак Володимира, Макаришина Богдана, Копилову (Кость) Людмилу та багато інших випускників, яких ми завжди раді бачити у стінах рідної школи. 
Також отримали та щиро вдячні за письмові привітання від випускників: Народного депутата Савки Івана Івановича та колишнього головного лікаря санітарної служби Тернопільської області Дністряна Степана Семеновича, які, нажаль, не змогли приїхати.
Щиро дякуємо всім, хто приїхав та прийшов на свято, за теплі слова,побажання та подарунки. 
Величезна вдячність всім, хто долучився до підготовки святкування: вчителям та техпрацівникам нашої школи, які приклали багато старань, щоб свято відбулося; пароху Лімнянської церкви отцю Івану Германовичу; колективу народної самодіяльності села Лімна; учням нашої школи та школи села Жукотин за концертні номери та гурту “Гойра” за чудову музику.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *