В приміщенні Турківської ДЮСШ «Юність» 11 листопада відбувся турнір з шашок з нагоди 100-річчя ЗУНР. В змаганнях взяли участь 25 спортсменів.
За результатами 7 турів перше місце посів Василь Костишак (Турка)– 12 очок з 14 можливих, друге – Богдан Москаль (Турка) – 11 очок, , третє – Ігор Комарницький (Комарники) – 10 очок.
Серед жінок кращі результати показали Оксана Марич (Боберка), Ганна Мамчук (Турка), Ольга Поточна (Лімна).
Серед юнаків кращі результати показали Микола Яворський, Андрій Кузьо та Роман Бордун, а серед дівчат Алла Бордун, Ірина Малетич та Софія Марусяк (всі Турка).
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та цінними подарунками, які їм вручив завідувач сектору молоді і спорту Турківської райдержадміністрації Василь Поточний.