У селі Нижня Апша Тячівського району Закарпатської області 17-18 листопада 2018 року у приміщенні місцевої школи відбувся традиційний турнір з шашок-64 “Кубок Ватамана”.
Цього року у змаганнях взяли участь 49 учасників.

Перше місце у турнірі впевнено посів кандидат у майстри спорту із Запоріжської області Захар Лавренченко, який набрав 8,5 очка із 10 можливих (суддівство велось по шаховій програмі), другим став 16-річний Богдан Роман із Іршави – 7 очок, а третє місце посів чемпіон світу і Європи серед незрячих спортсменів майстер спорту із Дрогобича Іван Фідик – 7 очок. По 7 очок також набрали, але завдяки нижчому коефіцієнту не попали в трійку призерів, Микола Кошілко із Тячева, Микола Коперльос із Бичкова Рахівського району та Василь Костишак із Турки Львівської області. Представники Львівщини Василь Музика та Богдан Москаль також увійшли в десятку кращих.
Серед жінок кращий результат показала юна Катерина Мойсей із Іршави.
Переможці і призери, а також кращі шашкісти серед жінок, юнаків та дівчат нагороджені медалями, грамотами та подарунками, які їм вручили голова федерації шашкових ігор Закарпаття Анатолій Вайда, організатор турніру Микола Кошілко та депутат Тячівської районної ради Василь Марина.
Всі учасники вдячні організаторам за турнір, культурну програму, безкоштовне проживання та смачне харчування.

PS. Тамже 17 листопада відбулись звітно-виборні збори Закарпатської федерації шашкових ігор. Головою федерації знову обрано Анатолія Вайду.

Львівські шашкісти після турніру ще встигли приємно відпочити у комплексі “Теплі води” у селі Велятино Хустського району.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *