ЗАПРОШУЄМО НА ЮВІЛЕЙ
В усіх святкові урочисті лиця
І радісно стурбовані серця:
Сьогодні свято – 200-річчя
Матуся – наша школа – відміча.
Вовченський НВК запрошує всіх своїх випускників, всіх тих, хто працював,чи зараз працює у наших класах, з нашими дітьми, всіх тих,хто переймається нашими проблемами і підтримує нас, до себе на ювілей.
Знаємо, що серед наших випускників є вчені і лікарі, вчителі і бізнесмени, юристи і військові, робітники і сільські трудівники. Є серед вас чарівні жінки-матері й дбайливі чоловіки – батьки.

Ви всі дуже різні, але є те, що об’єднує всіх – наша рідна школа. Ви, напевно, вже чули, що незабаром відзначатимемо 200- річний ювілей з часу заснування школи в селі. Ми готуємося до свята і віримо, що воно буде справжнім. 

Завітайте 25 листопада 2018 року, о 14.00 год., до школи відсвяткувати ювілей і зустрітися зі своїми вчителями та шкільними друзями.

Подаруйте школі тепло своїх сердець.

turkaБез категоріїЗАПРОШУЄМО НА ЮВІЛЕЙ В усіх святкові урочисті лиця І радісно стурбовані серця: Сьогодні свято – 200-річчя Матуся – наша школа – відміча. Вовченський НВК запрошує всіх своїх випускників, всіх тих, хто працював,чи зараз працює у наших класах, з нашими дітьми, всіх тих,хто переймається нашими проблемами і підтримує нас, до себе на ювілей. Знаємо, що серед наших...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!