Вислуховуючи чимало нарікань на роботу зв’язку, депутат районної ради Мирон Лабецький зініціював розгляд даного питання на сесії, яка відбулася минулого тижня. Щоб внести в дане питання ясність, було вирішено запросити на засідання директора технічного департаменту Львівської філії ПАТ«Укртелеком» Павла Стуса. І треба віддати належне, що він чітко роз’яснив чимало проблематичних питань. Найперше, депутати, а відтак і широкий загал виборців, дізналися, що користуватися Інтернетом від «Укртелекому» можна й без наявності в помешканні стаціонарного телефону. Досі нам казали, що таке є неможливим. Щоправда,якщо люди масово почнуть відмовлятися від телефонів, то це не конче буде вигідно зв’язківцям – вони втратять значну суму доходів.

Зараз депутати мають чітке розуміння, як діяти, коли по декілька днів не працює Інтернет.
Павло Олександрович повідомив номери гарячої лінії, куди можна звернутися. І не лише з приводу роботи Інтернету, а й проводового радіо, на яке на Турківщині, як кажуть, давно махнули рукою й відновлювати його не збираються. Зателефонувавши номерами 0800506800, 0800506508, 0800506575, дзвінок буде зареєстровано в автоматичному режимі і, відповідно, з цього моменту припинять нараховувати абонентську плату і аж доти, поки зв’язківці не полагодять лінію, чи будь-яку іншу несправність.
У контексті обговорюваного питання заступник голови районної ради Василь Костишак доповів, що з 31 телефону, що встановлені в сільських ФАПах та амбулаторіях, працює лише 5;з 45 шкільних телефонів працює 17, з 32 у сільських радах – 19. І власне через те, що місяцями, або й роками, ніхто не повідомляє про їх несправність, зв’язківці вчасно і сумлінно нараховують абонентську плату, а це – чималі кошти з бюджету. Їх можна кваліфікувати як нецільові, зрештою, й визначати винних. Боляче, й навіть принизливо для нас, озвучала інформація депутата районної ради Миколи Лила. Виявляється, у м. Сколе плата за Інтернет «Укртелекому» наполовину дешевша, аніж в Турці. І все через те, що в наших сусідів є конкурентне середовище провайдерів, а в Турці «Укртелеком» майже монополіст, за незначним винятком. Щоб виправити таку ситуацію, голова районної ради Володимир Лозюк звернеться з листом до Львівської філії ПАТ «Укртелеком» в надії на те, що тарифи і в нашому районі буде зменшено. Хоча з екранів телевізорів та радіо останніми днями говорять все частіше про те, що вони мають черговий раз зрости. Ніби цього вимагає Антимонопольний комітет.
Втім, скільки і що б ми не говорили про роботу «Укртелекому», в нашому районі це колись велике підприємство занепадає. У жалюгідному стані знаходяться лінії зв’язку, є величезна проблема з кадрами.
Василь ВАСИЛЬКІВ

Газета «Бойківщина» №46

turkaБез категоріїВислуховуючи чимало нарікань на роботу зв’язку, депутат районної ради Мирон Лабецький зініціював розгляд даного питання на сесії, яка відбулася минулого тижня. Щоб внести в дане питання ясність, було вирішено запросити на засідання директора технічного департаменту Львівської філії ПАТ«Укртелеком» Павла Стуса. І треба віддати належне, що він чітко роз’яснив чимало...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!