У неділю, 11 листопада, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що біля Турківського НВК, відбувся турнір з міні-футболу на приз «Шкіряний м’яч», серед юнаків 2003-2004 років народження, присвячений пам’яті колишнього директора Турківської ДЮСШ «Юність» Миколи Ходаня.
У змаганнях взяли участь чотири кращі команди нашого району: з Явори, збірна Борині та Н.Висоцького, з Турки та Вовчого. Перед початком змагань відбулося їх урочисте відкриття, яке розпочав директор Турківськоі ДЮСШ «Юність» Василь Ціко. Спортсмени та вболівальники в унісон виконали Гімн Украіни. Після цього капітани команд, вшановуючи пам’ять Миколи Ходаня, віднесли та поклали корзину з живими квітами до його могили.
З регламентом та порядком проведення матчів турніру учасників ознайомив тренер-викладач, головний арбітр змагань Віталій Михайлечко. Турнір виявився дуже видовищним. Юні футболісти показували високу майстерність володіння м’ячем. І це – не дивно, адже більшість з учасників змагань представляють ДЮСШ на обласному рівні. 

Останній матч, що виявив переможця, був між командами Турки та Вовчого. В цьому поєдинку, з рахунком 4:3, перемогли турківчани і вибороли головний приз – шкіряний м’яч. Почесне друге місце здобула команда Вовчого, третє – Явори та четверте – збірна Борині та Н.Висоцького.
Нагородження проводили директор ДЮСШ «Юність» Василь Ціко та завуч ДЮСШ Олег Мельник. Команди-переможці нагороджені дипломами за І, ІІ та ІІІ місця, а команда, яка посіла четверту сходинку – за участь у змаганнях.
Кожен гравець команди-чемпіона отримав грамоту за перше місце. Кращим воротарем турніру визнано Максима Федаша (м.Турка), кращим бомбардиром – Володимира Алімова (м.Турка), а кращим гравцем турніру став Владислав Мельник (м.Турка). Всі вони отримали почесні грамоти, а кращий гравець турніру  цінну статуетку.
Василь ПОТОЧНИЙ.

turkaБез категоріїУ неділю, 11 листопада, на спортивному майданчику зі штучним покриттям, що біля Турківського НВК, відбувся турнір з міні-футболу на приз «Шкіряний м’яч», серед юнаків 2003-2004 років народження, присвячений пам’яті колишнього директора Турківської ДЮСШ «Юність» Миколи Ходаня. У змаганнях взяли участь чотири кращі команди нашого району: з Явори, збірна Борині та...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!