На території Турківського району буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

На території Турківського району буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу. Про це повідомляє Турківська районна державна адміністрація.

«Турківське районне управління  ГУ Держпродспоживслужби  у Львівській області повідомляє про те, що на  території району згідно наказу ГУ ДПСС у Львівській обл. №2110 від 23.11.2018р. «Щодо організації заходів з проведенням осінньої кампанії з проведенням імунізації диких м’ясоїдних тварин в буферній зоні у 2018р.» в кінці листопада на початку грудня 2018 р. буде проводитися пероральна вакцинація диких м’ясоїдних тварин проти сказу», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що дози-приманки, які унеможливлюють зараження м’ясоїдних тварин сказом, будуть розкидатися у населених пунктах району. Імунізація здійснюватиметься із використанням авіатранспорту.

Польоти будуть  відбуватися по визначених паралельних лініях, з відстанню між ними орієнтовно один кілометр. Брикети величиною, як сірникова коробка будуть розкидатися з літака. Основа – кісткове борошно, а всередині − вакцина. Тварина її поїдає, і вакцина потрапляє на мигдалини, а звідти в організм. Вакцина абсолютно не шкідлива для людей, тварин та навколишнього середовища.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *