ФУТБОЛЬНА ТУРКІВЩИНА ПІДВЕЛА ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

Мабуть ще ніколи футбольний сезон на Турківщині не завершувався так незвично пізно. Поєдинком турківських «КАРПАТ» в обласному Кубку чемпіонів та нагородженням кращих гравців і команд району запам’ятається перший день зими.
За непростих погодніх умов команда з Турки продемонструвала характер та посіла перше місце в своїй групі. А вже невдовзі свої довгоочікувані нагороди отримали учасники районних футбольних змагань.
Свято закриття футбольного сезону та церемонію нагородження призерів та переможців районних змагань серед юнацьких та дорослих команд відвідав заступник голови Турківської РДА Юрій Дмитрович ЛИЛО. Разом з ним нагороджували кращих завідувач сектором молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний та директор ФСК «КАРПАТИ» Олег Мельник.


Третій чемпіонат району серед юнаків з футболу 7х7 став ще більш організованим та перейшов на інший рівень. Інший рівень підтримки, інший рівень майстерності. 
На старт юнацьких змагань заявилось 15 команд. Однак до завершення першого кола дві команди достроково припинили боротьбу в чемпіонаті, а одразу по перерві ще одна команда відмовилася від участі в змаганнях. В Нижньому Турові, Нижній Яблуньці та в Прислопі не знайшлося небайдужих людей, котрі хотіли б та могли підтримати ініціативу юнаків. Натомість приємно здивували юнаки з Бітлі, котрі вперше взяли участь у змаганнях та на рівних боролися зі старожилами змагань.
Переважна кількість учасників юнацьких змагань – вже досвідчені гравці. Багато хто з них брав участь в попередніх двох чемпіонатах, тож хлопці демонстрували змістовний та якісний футбол.
Дуже цікавими та видовищними були завершальні поєдинки чемпіонату. І переможцем стала команда ЗАВАДІВКИ, котра дійсно була найсильнішою в багатьох компонентах гри. Другою стала команда БОРИНІ, третьою – юнаки ВЕРХНЬОЇ ЯБЛУНЬКИ.
Вже за хорошою традицією, переможці, окрім кубка та медалей, отримали ще й комплект футбольної форми. Команди-півфіналісти нагороджені футбольними м’ячами.
Були відзначені також кращі гравці в номінаціях.
З доробком в 16 забитих м’ячів фінішували одразу три молоді гравці:
– Володимир АЛІМОВ (ФК «ЗАВАДІВКА»)
– Микола ІРОД (ФК «НИЖНЄ ВИСОЦЬКЕ»)
– Іван КОВБА (ФК «ТОРПЕДО» В.Яблунька)
В нагороду всі вони здобули відзнаки кращого бомбардира юнацьких змагань.
Кращим гравцем юнацького чемпіонату визнано Михайла СПІВАКА (ФК «ЯВОРА»), кращим воротарем – Богдана ГИРОВИЧА (ФК «БОРИНЯ»)
Одразу по завершенню юнацького чемпіонату району була сформована команда для участі в обласних змаганнях серед школярів 2003-2004р.н. До неї увійшли кращі гравці районних змагань. Командою опікується голова ФСК «КАРПАТИ» Олег Мельник, тренують молодь Віталій Михайлечко та Володимир Касенич. Після завершення першого кола команда посідає четверте місце в своїй групі.
В змаганнях дорослих складів цьогоріч взяли участь 13 команд. Тут також були втрати – не зігравши всіх поєдинків першого кола відмовилась від подальшої участі команда з Боберки. В другому колі через невиїзди припинила участь в змаганнях команда з Шум’яча.
Справжньою сенсацією чемпіонату стала команда з Верхнього Висоцького, котра вперше в новій історії вийшла до фіналу змагань та продемонструвала справжній бійцівський характер та непоступливість. Чого лише варті перемоги над постійними учасниками фінальних частин чемпіонатів – командами з Явори та Верхньої Яблуньки.
В підсумку бронзу районних змагань здобула команда «КАРПАТИ» (Турка), срібло – «ВЕРХОВИНА» (В.Висоцьке), переможцем стала команда «БОРИНЯ». 
Всі призери чемпіонату були нагороджені кубками та медалями, гравці команд – іменними відзнаками.
Кращим бомбардиром став Михайло КРІЛЬ (ФК «ВЕРХОВИНА» В.Висоцьке) – 15 забитих голів
Кращим гравцем визнано Мирона ШАЛАБАВКУ (ФК «БОРИНЯ»)
Кращий воротар – Іван ЛАГОДИЧ (ФК «БОРИНЯ»)
Для участі в обласному Кубку чемпіонів Львівщини серед призерів та переможців районних змагань команда «КАРПАТИ» (Турка) подала заявку, куди також увійшло багато кращих гравців з команд нашого району. За підсумками групового етапу «КАРПАТИ» посіли перше місце в своїй підгрупі та вийшли до чвертьфіналу змагань.
За допомогу в організації та проведенні юнацьких і дорослих змагань подяки від Федерації футболу Турківщини отримали голова Турківської РДА Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ, голова Турківської районної ради Володимир ЛОЗЮК, начальник відділу освіти Турківської РДА Оксана МАНЮХ, начальник відділу культури Турківської РДА Лілія Яворська, завідувач сектором молоді та спорту Василь ПОТОЧНИЙ, директор ФСК «КАРПАТИ» Олег МЕЛЬНИК.
Футбольний сезон 2018 року завершився. Завершився перемогою представника районного футболу на проміжному фініші обласних змагань та позитивними емоціями учасників районних турнірів. Попереду – багато роботи в підготовці до наступного сезону. Він повинен стати кращим. Буде кращим. Спільними зусиллями, взаємодопомогою та підтримкою всіх його учасників.

СЕРГІЙ  РИК

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *