Вітання з Днем місцевого самоврядування !

Шановні працівники органів місцевого самоврядування,

депутати всіх рівнів!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей. Діяльність органів  місцевого самоврядування завжди відкрита, прозора і спрямована лише на одне – на добробут мешканців району та  області, захист їх інтересів адже,  вибрана  влада – це народна влада.

Позитивні зрушення в соціально-економічній сфері – все це є результатом гармонійної взаємодії територіальної громади та органів місцевого самоврядування, а також прийняття виважених, конструктивних рішень і взаєморозуміння між депутатами всіх рівнів. На порядку денному ще багато проблем, однак ми докладемо всіх зусиль, щоб впевнено дивитися в майбутнє.

Висловлюю вдячність депутатам місцевих рад, працівникам виконавчого апарату районної ради, працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, які демонструють високу активність у громадсько-політичному житті, самовідданість роботі, професіоналізм, відповідальність, забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю всім непереборного бажання служити інтересам жителів Турківщини, міцного здоров’я, добробуту і мирного неба.
Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають Вам, працівники органів місцевого самоврядування, впевненості у Ваших діяннях на благо Турківського району та рідної неньки України.

З повагою

депутат Львівської обласної ради   Михайло ДЗЮДЗЬ

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *