Бюджетникам  Турківщини  не  виплатили  заробітню  плату  на  суму  більше 10 мільйонів гривень.   Відповідні дані  оголошено  на  сесії  Львівської  обласної  ради начальником департаменту  фінансів  у  Львівській  області.

За його словами, у листопаді заробітну плату працівники сільських  рад  Турківщини (3.7 млн грн),  працівники    медичної  галузі району ще не всі отримали, а от за виплати у грудні обіцяти не береться.

Надіємось, що буде передано кошти з  державного  бюджету, щоб ми могли виплатити заробітні плати працівникам бюджетних  установ. Турківський  район  повинен  сам  знайти  резерви  на   суму  2  млн  грн.

Коли ліквідують проблему із заборгованістю – поки невідомо. Проте, наразі з обласного  бюджету Михайло  Дзюдзь просить знайти  та  виділити кошти на збалансування виплат зарплатні у найближчі місяці у Турківському  районі.

Це пов’язано з відсутністю коштів місцевого бюджету. Маємо дефіцитні бюджети, зокрема це Турківський район. Це пов’язано з тим, що не мають великих доходів, але мають великі витрати, які   повинні  покривати  обласний  та  державний  бюджет. 

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *