День Святого Миколая є одним із найсвітліших і найрадісніших християнських свят, що приносить у наші оселі радість та добрі сподівання. Вшанування Дня Святого Миколая завжди було у традиціях українського народу. У цей день, який розпочинає низку зимових свят, кожна дитина, затамувавши подих, чекає на подарунки. Великі надії на Миколая покладають діти, а особливо діти, кого доля обділила своєю прихильністю. Гамірно та весело було сьогодні, 17 грудня, у залі засідань районної ради. Тут служба у справах дітей райдержадміністрації організувала святкове дійство – вручення подарунків дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування з нагоди Дня Святого Миколая. В даному заході взяв участь  заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Наталія Гошівська та представник ГО «Ідея тачин» Ілля Сирко.

Звертаючись до дітей, Юрій Лило щиро побажав малечі міцного здоров’я, щасливої долі і успіхів у навчанні, лише позитивних емоцій у житті. «Нехай цей день рясніє щирими дитячими посмішками, радістю, адже, вважається, що саме в цей день здійснюються найпотаємніші ваші мрії і задуми,- зазначив у своєму виступі Юрій Лило. Це свято вчить нас вірити в чудо, навчає милосердю, доброті та чуйності, любові до ближніх. Ми, дорослі, намагаємося наслідувати добрі та праведні вчинки Святого Миколая, бути своєрідним його помічниками, щоб не тільки в такі особливі дні, як сьогодні, а кожен день, кожна дитина відчула любов та опіку».

Цікавими розповідями про шанованого в народі Миколая Чудотворця продовжила заступник начальника служби у справах дітей Марія Лило.

Кожна дитина цього дня отримала чудовий настрій, солодощі, привітання і побажання від керівників органів влади та Святого Миколая.

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *