З В І Т

депутата Львівської обласної ради VІІ скликання

МИХАЙЛА ДЗЮДЗЯ,

про роботу з жовтня 2017 року по грудень 2018 року, безпартійного, обраного за виборчим списком ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» по Турківському виборчому округу.

У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Львівської обласної ради та іншими нормативними актами, що визначають порядок діяльності депутатів обласної ради.

Постійно підтримую зв’язок з виборцями, трудовими колективами, державними установами, громадськими організаціями, районами, сільськими радами.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів на виборчому окрузі є особистий прийом громадян.

Всі звернення, які надходять до мене, в основному, вирішую особисто та через голів територіальних громад Турківського району. З кожним сільським головою співпрацюю та підтримую зв’язок. На питання, які не вирішуються, – готую депутатські звернення відповідно до компетенції.

Депутатський річний фонд матеріальних допомог, який становив у 2018 році 170 тисяч гривень, я скерував для надання матеріальної допомоги на лікування та придбання ліків малозабезпеченим категоріям населення, інвалідам. Допомогу отримали 273 особи.

Провів понад 180 зустрічей з мешканцями округу.

Працюю в постійній комісії з питань  законності, правоохоронної діяльності, дотримання прав людини та військових проблем.

За звітний період проведено 26 засідань постійної комісії, в яких брав активну участь. Розглянуто питання дотримання прав учасників АТО, виділення земельних ділянок, забезпечення житлом військовослужбовців та мешканців Львівщини, розробки програм та забезпечення фінансування військових формувань на території області, контроль за раціональним розподілом коштів тощо.

Особливу увагу приділяю здійсненню контролю за виконанням програм соціально-економічного розвитку області у всіх сферах життя, бюджету.

Як депутат обласної ради беру активну участь у роботі сесій Львівської обласної ради, сесій Турківської районної ради.

Працюю над вирішенням актуальних питань життєдіяльності Турківського району.

Зробив усе необхідне для того, щоб проекти громад Турківщини, що брали участь у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку Львівської обласної ради, були професійно підготовлені та написані, сприяв фінансуванню з обласного бюджету, а саме:

 1. №307 «Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) в Головській ЗОШ І-ІІ ст. с. Головське Турківського району Львівської області» – 131,538 тис. грн. ГО “Агенція регіонального розвитку Турківщини”. Львівська обласна рада виділила 65,769 грн.;
 2. №659 «Капітальний ремонт Народного дому с. Закіпці Турківського району Львівської області» – 272,962 тис. грн. Ініціативна група мешканців села Закіпці. Львівська обласна рада виділила 136,491 грн.
 3. №1068 «Капітальний ремонт Присліпського НВК Турківського району Львівської області – 186,283 тис. грн. ГО “Агенція регіонального розвитку Турківщини”. Львівська обласна рада виділила 93,141 грн.
 4. №1081 «Капітальний ремонт освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) вул. Центральна с. Вовче Турківського району Львівської області» 299,903 тис. грн. ГО “Агенція місцевого розвитку села Вовче”. Львівська обласна рада виділила 149,951 грн.
 5. №1146 «Реконструкція контори під Народний дім в с. Присліп Турківського району Львівської області» – 299,998 тис. грн. Ініціативна група мешканців села Присліп. Львівська обласна рада виділила 149,999 грн.
 6. №1527 «Капітальний ремонт даху та фасаду будівлі Турківської центральної районної бібліотеки для дітей» – 399,755 тис. грн. Турківська міська рада. Львівська обласна рада виділила 184,775 грн.
 7. №1546 «Будівництво вуличного освітлення по вул. Зарічна в місті Турка» – 266,814 тис. грн. Турківська міська рада. Львівська обласна рада виділила 106,814 грн.
 8. №2634 «Капітальний ремонт покрівлі НВК с. Явора Турківського району Львівської області» -268,049 тис. грн. ГО “Агенція місцевого розвитку села Явора”. Львівська обласна рада виділила 134,024 грн.
 9. №2460 «Капітальний ремонт системи опалення Ясеницького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Турківської районної ради Львівської області – 123,407 тис. грн. Львівська обласна рада виділила 61,703 грн.
 10. №2660 Капітальний ремонт (заміна віконних та дверних блоків) у приміщенні вул. Центральна 50, с. Закіпці, р-н Турківський для створення реабілітаційно-методичного центру – 299,986 тис. грн. Львівська обласна рада виділила 149,900 грн.
 11. На реконструкцію лікарської амбулаторії в с. Лімна  Львівська обласна рада виділила 650 тис. грн.

У 2018 році Львівською обласною радою розпочато фінансування у сумі 1201 078,40 грн., на реалізацію проекту “Будівництво підвідного розподільчого газопроводу середнього тиску від м. Турка до с. Вовче. В рамках реалізації проекту у 2018 році було розпочато будівництво підводу із села Шум’яч. У 2019 році планується продовжувати будівництво  газопроводу у с.Вовче, з подальшим продовженням до села Лімна.

У м. Турка встановлено спортивний майданчик із тренажерним обладнанням на території Турківського НВК №2. Облаштування майданчика проводилося згідно з обласною цільовою програмою Львівської обласної ради “Спортивний майданчик на 2017-2020 роки”. Зазначу, що фінансування будівництва здійснювалось спільно з обласного (50 тис. грн.) і місцевого бюджетів – на суму 15 тис. грн. Такого типу тренажерний майданчик встановлено і в с. Ільник Турківського району.

11 серпня у м. Турка, відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Спортивну споруду облаштували в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» та за дофінансування з місцевого бюджету. Львівська обласна рада виділила 600 тис. грн. У селі Завадівка теж встановлено футбольний майданчик. Львівська обласна рада виділила 600 тис. грн.

Вже у цьому році отримано кошти для завершення будівництва Лосинецької ЗОШ. У вересні поточного року відбулось офіційне відкриття вказаного об’єкта за участі голови Львівської ОДА Синютки О.М., в якому я особисто брав участь.

У 2018 році вдалося залучити кошти в сумі 2 млн. грн. з обласного бюджету на ремонт дороги з м. Турка до с. Завадівка. Львівською  обласною  радою виділено 700 тис. грн. на ремонт дороги у с.Присліп. На дорогу «Турка – Лопушанка» виділено 1 млн. грн. За ці  кошти зроблено  частину  дороги у  Горішній  Турці.

У 2018 році розпочали капітальний ремонт дороги «Турка – Східниця», освоєно 47 млн. грн. У 2019 році передбачено продовження фінансування та завершення робіт.

З бюджету Львівської обласної ради виділено кошти на виготовлення документації для реставраційних робіт церкви в селі Ісаї. Основні роботи будуть проводитись у 2019 році. Вирішую питання щодо виділення коштів на реставрацію іконостасу в селі Лопушанка на 2019 рік.

 У 2018 році  кабельний  Інтернет вже  проведено у  селі  Присліп та з лютого 2019  буде прокладатися у  села Вовче, Жукотин, Дністрик – Дубовий,  Бережок, Лімна, Хащів  та  Лопушанка. За моєї  ініціативи,  ПП  “Лімнет” http://limnet.com.ua/ уже  розпочало  ці  роботи із  села  Присліп. Оператор  обіцяє надавати своїм  клієнтам  Інтернет із  швидкістю 30 мбіт в  секунду, що  дозволить мешканцям  Вовченського  куща  вільно  спілкуватися у  Skype та  дивитися  Інтернет-телебачення.

До мене у червні 2018 року звертались мешканці Вовченського куща з питання відновлення  автобусного  маршруту  «Дністрик  Дубовий -Борислав». Проблему успішно вирішено на  користь  людей – після  мого  особистого  клопотання до  директора  ПП  «ТУР-АВТО».

Мешканці Турківщини знають, що я завжди готовий допомогти і підтримати кожного, надати спонсорську допомогу. Стараюся до свята Миколая вручити школярам подарунки, солодощі. У 2018 році надано 350 подарунків для дітей-сиріт. Під час Великодніх свят надаю продуктові набори для малозабезпечених громадян району. Беру участь у святкуванні «Дня воїнів-афганців», «Дня місцевого самоврядування», «Дня Дністра» і т.п. Постійно підтримую футбольні турніри та різні спортивні заходи.

Я завжди кажу, що готовий до прямого діалогу з кожним мешканцем Турківщини. Впевнений, що і надалі буду приділяти максимум уваги у вирішенні найскладніших проблем виборців свого Турківського округу.

Зміни будуть лиш на краще

В році тому, що прийде.

Хай усім нам, друзі, з вами

Він лиш щастя принесе.

Хай Новий рік з добром до вас прийде,

Здоров’я, сміх і радість принесе,

Різдво з колядою хай завітає,

Щастям безмежним вас благословляє!

turkaБез категоріїЗ В І Т депутата Львівської обласної ради VІІ скликання МИХАЙЛА ДЗЮДЗЯ, про роботу з жовтня 2017 року по грудень 2018 року, безпартійного, обраного за виборчим списком ПП «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ» по Турківському виборчому округу. У своїй депутатській діяльності керуюся Конституцією України, Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», регламентом Львівської обласної...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!  КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА, НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!