За інформацією правоохоронних структур, за ознаками кримінального правопорушення задокументовано протиправні дії голови Сокальської районної державної адміністрації Романа Токая. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Львівська ОДА підтримує дії правоохоронних органів, адже правопорушник повинен відповідати за вчинене, незалежно від займаної посади.

“Очищення владних структур від працівників, які зловживають службовим становищем, триватимуть і надалі, незалежно від того чи це буде міський голова, чи голова райдержадміністрації”, – йдеться у повідомленні.

Відомство також “висловлює вдячність правоохоронним органам за активну роботу у боротьбі з корупцією у Львівській області”.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив звільнення з займаної посади голову Сокальської районної адміністрації Романа Токая від 22 грудня.

За інформацією джерел Leopolis.news у правоохоронних органах, голова РДА виписував великі премії підлеглим і потім вимагав половину віддавати.

Як повідомляли, у діях голови Сокальської РДА виявили порушення двох законів.

Роман Токай понад три місяці  не відпускав у відпустку по догляду за дитиною свою підлеглу – керівницю відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Мирославу Михайлюк.

turkaБез категоріїЗа інформацією правоохоронних структур, за ознаками кримінального правопорушення задокументовано протиправні дії голови Сокальської районної державної адміністрації Романа Токая. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА. Львівська ОДА підтримує дії правоохоронних органів, адже правопорушник повинен відповідати за вчинене, незалежно від займаної посади. 'Очищення владних структур від працівників, які зловживають службовим становищем,...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!