ГОЛОВА РДА НАДАВАВ СВОЇМ ПРАЦІВНИКАМ ГРОШОВІ ПРЕМІЇ, А ПОТІМ ЇХ ВІДБИРАВ.

За інформацією правоохоронних структур, за ознаками кримінального правопорушення задокументовано протиправні дії голови Сокальської районної державної адміністрації Романа Токая. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Львівська ОДА підтримує дії правоохоронних органів, адже правопорушник повинен відповідати за вчинене, незалежно від займаної посади.

“Очищення владних структур від працівників, які зловживають службовим становищем, триватимуть і надалі, незалежно від того чи це буде міський голова, чи голова райдержадміністрації”, – йдеться у повідомленні.

Відомство також “висловлює вдячність правоохоронним органам за активну роботу у боротьбі з корупцією у Львівській області”.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив звільнення з займаної посади голову Сокальської районної адміністрації Романа Токая від 22 грудня.

За інформацією джерел Leopolis.news у правоохоронних органах, голова РДА виписував великі премії підлеглим і потім вимагав половину віддавати.

Як повідомляли, у діях голови Сокальської РДА виявили порушення двох законів.

Роман Токай понад три місяці  не відпускав у відпустку по догляду за дитиною свою підлеглу – керівницю відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, туризму та релігії Мирославу Михайлюк.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *