ЗАВТРА У СЯНКАХ УРОЧИСТО ВІДКРИЮТЬ ОНОВЛЕНИЙ ВОКЗАЛ

Інформація
щодо реконструкції будівлі вокзалу та службово-технічних споруд ст. Сянки 
Турківського району Львівської області
Залізнична станція Сянки розташована на дільниці Львів–Ужгород. Її було введено в експлуатацію 24 серпня 1905 року, у 1968 році станцію електрифіковано. Сьогодні через станцію здійснюється рух вантажних, пасажирських та приміських поїздів. Колектив станції становить 23 працівника.
Сучасну реконструкцію станційного комплексу, яка розпочалася у 2016 році, виконано за рахунок власних коштів АТ «Укрзалізниця». Загалом під час проведення реконструкції виконано будівельно-монтажні роботи на об’єктах сукупною площею близько 10 тис. метрів квадратних. Загальна вартість робіт становить 22,3 млн. грн.


У ході робіт замінено зовнішні мережі електропостачання, оновлено обладнання в трансформаторній підстанції, замінено мережі електроосвітлення, влаштовано зовнішні мережі зв’язку. Крім того, повністю замінено обладнання та напірну господарсько-питну мережу пункту водопостачання станції Сянки, що забезпечує водопостачання підрозділів залізниці, прикордонної служби, населення села.
У будівлі вокзалу під час реконструкції підсилено конструкцію стін, влаштовано нове залізобетонне перекриття будівлі та одноповерхову прибудову, змонтовано нові конструкції шатрового даху з покрівлею з металочерепиці. Поряд із тим, виконано перепланування, виконано роботи з утеплення перекриття та зовнішніх стін фасаду, встановлено електричне автономне опалення. 
У будівлі вокзалу облаштовано зал очікування з окремо обладнаними туалетними кімнатами. Для службових потреб тут влаштовано робочі кабінети працівників та санвузли для персоналу.
Поряд із оновленням комунікацій та станційних будівель, відремонтовано посадкові платформи, упорядковано прилеглу територію, влаштовано проїзд з асфальтобетонним покриттям до будівлі вокзалу та на автостоянку біля вокзалу, на пероні вкладено плитку з фігурним мощенням, довкола території вокзалу встановлено металеву огорожу.
Оскільки станція Сянки є важливим транспортним вузлом, що обслуговує пасажирів, які прибувають у Західний реабілітаційно-спортивний центр національного комітету спорту інвалідів України у Львівській області, проектом реконструкції станції було враховано та реалізовано комплекс заходів, що передбачені відповідними вимогами ДБН щодо забезпечення доступності будинків і споруд для маломобільних груп населення.
Для зручності обслуговування пасажирів з інвалідністю у залізничній новобудові пристосована простора кімната відпочинку з окремим санвузлом, встановлені засоби інформаційно-довідкової навігації та інші інфраструктурні елементи. Зокрема входи та виходи з приміщень будівлі вокзалу обладнані пандусами, влаштовано різні види тактильних засобів із контрастно забарвленою поверхнею на пішохідних шляхах як на пероні, так і в будівлі вокзалу, облаштовано окремі місця для людей з інвалідністю на автостоянці. Крім того, для станції Сянки придбано мобільну підйомну платформу, що забезпечує комфортну посадку/висадку з поїзда пасажирів, які пересуваються на інвалідних візках.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *