Вітаємо з Днем народження голову Турківської міської ради Когута Геннадія Йосиповича!

Шановний Геннадій Йосипович!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження!
Це свято – не просто подія в Вашій книзі життя, це ще один привід для жителів нашого міста згадати про ті позитивні зміни, які відбулися з Туркою за час Вашої роботи на посаді міського голови.
Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної діяльності в управлінні нашим містом! Ми говоримо Вам «дякуємо» за щоденну працю на благо Турки!
Робота з людьми це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі міста – відповідально особливо. Це вимагає високих організаторських здібностей, вміння згуртовувати людей, енергії і самовіддачі. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Це питання розвитку Турки, які неможливо вирішити без забезпечення благополуччя кожного його жителя, без вміння його почути, зрозуміти і підтримати.
Бажаємо Вам багатих років міцності душевної та тілесної, добробуту, терпіння, успіхів і благих досягнень в визначеному Вам Богом служінні на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній українській державі.
Тепло і затишок родинної оселі нехай надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком.
Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а гарний настрій додає наснаги на професійній ниві.

З повагою,
Працівники виконавчого апарату
та депутатський корпус Турківської міської ради

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *