У місті Турка Львівської області з 10 по 14 січня 2019 року, в приміщенні Турківського НВК, у тринадцяте відбувся дитячий турнір «Диво-шашки у сніжних Карпатах».

На цей раз він одержав статус міжнародного. У змаганнях взяли участь 24 команди (72 учасники віком з 7 до 13 років) з Києва, Вінницької, Івано-Франківської, Львівської, Житомирської, Закарпатської, Херсонської, Миколаївської, Волинської областей та гості з м.Бендери (Молдова), а також в додатковому особистому турнірі – 9 шашкістів 2001-2005 р.н. (всі учасники попередніх турнірів). Про це йдеться у повідомленні Турківської райдержадміністрації.

За результатами змагань перше місце з загальним результатом 15 командних очок із 16 можливих посіла команда «Вікторія» з м. Іршава Закарпатської області у складі Богдан Юрченко, Катерина Мойсей, Анастасія Панич, тренер А.Вайда. Друге місце з результатом – 14 очок посіла команда Київ-1 у складі Лев Поліщук, Станіслав Зубов та Марія Лисач, тренер – В.Коваленко. Третє місце з результатом – 11 очок виборола команда Київ-2 у складі Максим Максимов, Лев Порецький, Юлія Пилюцька, тренер В.Плясецький.

Близькими до призових місць були також команди, які відстали тільки на одне очко від призового місця, в активі яких по 10 командних очок: Бендери-1 з Молдови (Дмитрий Горський, Софія Спориш, Дарья Долапчи, тренер Н.Губа), Івано-Франківської ОДЮСШ (Іван Олексюк, Тарас Борисюк, Валерія Дубова, тренер К.Балтажи), Турківської ДЮСШ «Юність» (Владислав Косинський, Андрій Кузьо, Ірина Малетич, тренер Б.Москаль) та СШ № 23 м. Вінниці (Павло Жолоб, Руслан Чорній, Вероніка Дубок, тренер – заслужений тренер України Дмитро Мариненко).

У особистому турнірі перше місце серед юнаків та дівчат посіла майстер спорту Вікторія Прокопюк (Київ), друге – Марія Шманенко (Київ), третє Христина Зубрицька (Турка), серед юнаків призерами стали Владислав Винник (Івано-Франківськ), Микола Яворський (Турка), Максим Хрищенюк (Київ).

Також в останній день цікаво пройшли бліц-турніри, коли кожному із учасників давалося тільки по 3 хвилини на партію + 2 секунди на хід.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, цінними подарунками та солодощами, які їм вручили заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, завідувач сектору молоді та спорту Турківської РДА Василь Поточний та організатори турніру Богдан Москаль і Іван Ільницький та головний суддя турніру Костянтин Балтажи.

Для всіх учасників змагань було організовано змістовний відпочинок. Вони відвідали музеї міста Турка – «Бойківщина» та «Героїв АТО», відділ прикордонної служби «Сянки», де побачили сучасну техніку прикордонників, Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, де мали змогу покататись на канатно-крісельній дорозі.

Особливо сподобалась учасникам та їхнім батьках катання на лижах і санках на гірсько-лижній базі спортшколи в Турці (вул. Горішня). Учасники з цікавістю оглянули районний конкурс вертепів, а також взяли участь у щедруваннях на Старий Новий Рік, за що були винагороджені солодощами. Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/01/15/na_turkivshchyni_vyznachyly_peremozhtsiv_mizhnarodnogo_turniru_dyvoshashky_u_1488691

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *