Громада церкви УПЦ (МП) у селі Шандровець Турківського району у неділю, 13 січня, прийняла рішення про перехід до помісної Православної церкви України.

У Шандровці живе 1200 людей. Церква св.Архистратига Михаїла – одна в селі. Майже вся громада підтримала перехід, окрім кількох сімей. Парафіяльна громада с.Шандровець просила настоятеля храму, отця Уруського Іллю, перейти разом з ними до новоствореної канонічної помісної Української православної церкви. Проте, настоятель храму вибрав інший шлях, а саме: збурення громади, протистояння та висловлення погроз тим, хто вибрав Українську церкву. Хоча він раніше запевняв, що дасть згоду перейти до ПЦУ, але потім відмовився від своїх слів. Священнослужитель відмовився надати ключі від церкви та парафіяльного будинку. Це збурило церковну громаду, бо як церква, так і парафіяльний будинок – це їхня власність. Вони зламали замки в парафіяльному будинку та відкрили замки в церкві.

Сьогодні, 17 січня, в присутності Владики Самбірсько-Дрогобицької єпархії Якова та новопризначеного настоятеля храму отця Ігоря в церкві св.Архистратига Михаїла села Шандровець було проведено подячний молебень та представлено громаді нового настоятеля храму. Опісля от.Ігор спільно з церковним комітетом провели інвентаризацію в храмі.

Схожий запис

1 коментар

  1. Це отець Ігор із Тухольки родом? Це він? Він заплатив зелені за те, щоб до нас в Росохач попасти, але його тут не прийняли, бо декан наш із Сколе отець Іляшевський розкрив цю таємницю. Люди його в церкву не пустили.Не досить радійте парафіяни села, бо дух то тут малоцерковвний для села! Ой, Дрогобиче, Дрогобиче!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *