Днями заступником головного лікаря  РЦ ПМСД призначено відомого на Турківщині медика Івана Нагайка, який впродовж останнього року, з достеменно не відомих причин, перебував в опалі, був звільнений із посади заступника головного лікаря Турківської КЦРЛ. Цю посаду він обіймав досить тривалий час, а перед тим  був  і головним лікарем райлікарні. Щоправда, після першого звільнення, суд поновив його на роботі, хоч й не надовго.  Ще одного  судового рішення з приводу чергового поновлення на роботі Іван Юркович чекав майже рік. І безрезультатно. Турківський районний суд не спромігся розглянути справу, а зараз, коли він залишився без жодного судді, перспективи на це стали ще примарнішими.

Микола Яцкуляк, який відпрацював з Іваном Юрковичем не один десяток років, характеризує його як вмілого фахівця й знаючого організатора медичної справи, а  тому на новій посаді він має добру нагоду вкотре довести скептикам та опонентам свою фаховість та здібності керівника.

А щодо судової справи з приводу звільнення, то Іван  Юркович каже, що має намір і далі  доводити незаконність даного рішення й вимагати матеріальної та моральної компенсації.

Василь Васильків

http://boykivshchina.info/

turkaБез категоріїДнями заступником головного лікаря  РЦ ПМСД призначено відомого на Турківщині медика Івана Нагайка, який впродовж останнього року, з достеменно не відомих причин, перебував в опалі, був звільнений із посади заступника головного лікаря Турківської КЦРЛ. Цю посаду він обіймав досить тривалий час, а перед тим  був  і головним лікарем райлікарні....ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!