На Турківщині визначились найсильніші шашкісти

Вчора в спортивній залі Турківського НВК змаганнями із шашок розпочалися ХХVІІІ обласні комплексні спортивні ігри Львівщини, ХІІ обласні ігри ветеранів спорту (вік учасників від 40 років і старші) та V спортивні ігри серед осіб з інвалідністю.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.

За словами одного з організаторів змагання Богдана Москаля, загалом у програму комплексних спортивних ігор Львівщини входить 14 видів спорту.  А на поєдинки за шатківницею  прибула рекордна кількість команд міст, районів та об’єднаних територіальних громад області – 51, що більше, ніж торік. Серед них: дорослих – 21, ветеранів – 18 та 12 команд центрів «Інваспорт».

Призерами шашкових змагань стали команди:  серед дорослих – Стрийського, Сокальського та Турківського районів, ветеранів – Городоцького, Жидачівського і Турківського районів, а «Інваспорту» – команди м. Дрогобича, Яворівського та Стрийського районів.

Нагороди – кубки та медалі призерам шашковим змагань вручали директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович та керівник апарату Турківської РДА Мирон Бойко.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *