Сиплива Христина і Лендранич Тетяна нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА

2 лютого 2019 року у Львові відбувся фінальний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Участь у ньому взяла і учениця третього курсу Боринського ПЛНПР Сиплива Христина.
Сиплива Христина і Лендранич Тетяна нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Львівської ОДА за зайняті відповідно перше і друге місця у другому етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Днями у Боринський професійний ліцей надійшла ще одна приємна звістка: в обласному заочному конкурсі творчих учнівських робіт краєзнавчо-патріотичного спрямування “Батьківщина мого серця” члени літературного гуртка під керівництвом викладача української мови і літератури Рик Орисі Йосифівни здобули третє місце.
Завершилися мовно-літературні конкурси у цьому навчальному році. Позаду дні наполегливої праці, творчих пошуків, дні переживань і сподівань. Можливо не все вдалося. Але є здобутки і перемога.
Хочу висловити щирі слова подяки учням-учасникам конкурсів за прагнення оволодіти знаннями та проявити свої творчі здібності. Подальших перемог вам, наші юні вихованці!

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *