ОГОЛОСИЛИ КОНКУРС НА ПОСАДУ НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ КУЛЬТУРИ ТУРКІВСЬКОЇ РДА

Відповідно до статті 22 Закону України від 10.12.2015 №889-VІІІ «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 з доповненнями в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 648:

  1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу культури районної державної адміністрації.
  2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу культури районної державної адміністрації згідно з додатком.
  3. Головному спеціалісту сектору роботи з персоналом апарату районної державної адміністрації Москаль В.В. подати копію розпорядження про оголошення конкурсу та умови проведення конкурсу Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Львівській та Закарпатській областях.
  4. Головному спеціалісту з інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та молодіжної політики апарату районної державної адміністрації Баган С.В. забезпечити оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у встановлені терміни.

УМОВИ проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника відділу культури Турківської районної державної адміністрації Львівської області

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *