У СЯНКАХ ПРИКОРДОННИК ЗАСТРЕЛИВ СВОГО КОЛЕГУ

Сьогодні 18.03.2019 року, в селі Сянки Турківського району Львівської області, солдат відділу прикордонної служби Мостиського прикордонного загону, зі слів свідків, вистрелив у старшого зміни прикордонного наряду, чим завдав йому вогнепальне поранення в спину (куля пройшла наскрізь через грудну клітину на виліт).

На місце події негайно було викликано карету швидкої допомоги. Лікарі транспортували пораненого в найближчий медзаклад, але, на жаль, під час транспортування військовослужбовець помер.

Державна прикордонна служба висловлює співчуття сім’ї та близьким загиблого.
Військовослужбовець, зі зброї якого пролунав постріл, затриманий.

По даному факту Державною прикордонною службою створено ситуативну групу для проведення розслідування та повідомлено правоохоронні органи, в тому числі органи прокуратури. Наразі детально встановлюються всі обставини, що могли призвести до даної події.

На місці працює оперативно-слідча група. Про це повідомив на своїй сторінці у ФБ керівник ГО “Варта 1”, депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич

Bookmark the permalink.

One Comment

  1. I wаѕ recommended thіs blog bу mmy cousin. I am not suге wһether this post iѕ written bү him aѕ no one еlse kbow ѕuch detailed ab᧐ut mmy
    рroblem. You’re amazing! Thanks!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *