Як зазначається, окружна виборча комісія округу № 125 з виборів Президента України затвердила склади дільничних виборчих комісій.

Попередній аналіз показує, що у керівному складі комісій Турківського району більшість мають представники кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко. Так із 67 дільничних виборчих комісій району головами комісій від Юлії Тимошенко стали 9 осіб, заступниками – 8, секретарями – 6. Натомість від Руслана Кошулинського відповідно – 3, 3 і 8, від Петра Порошенка – 0, 3, 1. Діючи й Президент Порошенко дотримується виборчого законодавства, на відміну від політичних конкурентів.

Дивує те, що представники Тимошенко, які виступають за чесність і непідкупність у виборчому процесі, фактично направили своїх прихильників у керівний склад виборчих комісій від кандидатів Габера, Новака, Ригованова, Носенка, Кармазіна, Соловйова, а також від Тарути, який напряму заявив, що підтримує Юлію Тимошенко.

Якщо в дільничній комісії в середньому по 16-20 осіб, то більша половина з них від Тимошенко та її технічних кандидатів. Є ще члени дільничних комісій від опозиційних до влади кандидатів Кошулинського, Ляшка, Шевченка, Гриценка, Зеленського, Смешка та інших.

Голови, заступники та секретарі комісій від Тимошенко та її технічних кандидатів є в 54-х комісіях із 67-и в районі.

http://4studio.com.ua/statti/61672/?fbclid=IwAR13NI_oZHLnXPb0sg___SFclZaclaXSp-h_DPqIqSM2TO5HWPlS_vkMKT0

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *