У суботу, 6 квітня, близько 80 жителів Турківщини, скориставшись тимчасовим пунктом пропуску, що працював у селі Лопушанка, відвідали Республіку Польща. Як з українського боку, так і з польського, пропуск людей було організовано на високому рівні.

 

 

Турківчани мали змогу відвідати місто Устрики Дольні. Для цього з польського боку було організовано підвіз комфортабельним автобусом.

З нагоди цієї знакової події для Турківщини, в Лопушанку прибув депутат Верховної Ради України Андрій Лопушанський, який в інтерв’ю журналістам заявив, що тимчасовий пункт пропуску працюватиме і надалі, 2-3 рази в місцяць (в залежності від того, скільки буде бажаючих відвідати сусідню державу). А під час спілкування з народним депутатом, представники Польщі заявили, що пункт пропуску “Лопушанка – Махновець” є найоптимальнішим у межах Турківського району, а відтак його найшвидше можна облаштувати для роботи на постійній основі.

– Важливим є і те, що вже 15 квітня, вперше в історії транскордонного співробітництва на Турківщині,  в Лопушанку виїде міждержавна українсько-польська урядова комісія, яка і визначить подальший напрямок роботи з питань будівництва пункту пропуску, – наголосив Андрій Лопушанський.

Наступна найближча можливість поїхати до Польщі через Лопушанку у турківчан буде уже наступної суботи – 13 квітня.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

http://boykivshchina.info

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *