ДЕПУТАТИ НА СТАРТ!

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина в квітню стартує VІІ Спартакіада Львівщини серед депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних та рад ОТГ.

14 квітня 2019 року у Турківському НВК відбудуться зональні змагання спартакіади за участю команд депутатів Турківського, Старосамбірського, Самбірського, Мостиського, Яворівського районів та міста Самбір .
В програмі змагання з футзалу, волейболу, тенісу настільного, шахів і шашок.
Приїзд команд до 11.00 год.
Початок о 12.00 год.

Прохання до депутатів Турківщини (районних, сільських, селищних, міських), які люблять спорт, підтвердити свою готовність до виступу за збірну команду району.

Контактні особи:
Василь Костишак (032 69) 31293
Микола Лило (032 69) 31300

turkaБез категоріїДЕПУТАТИ НА СТАРТ! Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина в квітню стартує VІІ Спартакіада Львівщини серед депутатів обласної, районних, міських, сільських, селищних та рад ОТГ. 14 квітня 2019 року у Турківському НВК відбудуться зональні змагання спартакіади за участю команд депутатів Турківського, Старосамбірського, Самбірського, Мостиського, Яворівського районів та міста...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!