ПОКІЙНУ МАМУ ТРИМАЛА У ПОГРЕБІ

Жахливий випадок, який не піддається людській логіці, трапився у с. Гусне. В одній із сільських хат проживали 78-річна господиня та її 41-річна дочка, інвалід ІІІ групи загального захворювання.

Коли бабуся померла (експерти кажуть, що в листопаді чи грудні минулого року), дочка, замість того, аби похоронити неньку за християнським звичаєм, сховала її тіло в яму під підлогою. А всім розповідала, що маму відправила на лікування до Самбора, відповідно й отримувала  її пенсію. Зрозуміло, що на це ніхто не звертав уваги. І лише, коли дочка у березні прийшла в сільську раду, щоб оформити довіреність на отримання пенсії, це викликало підозру у працівників сільради і вони почали з’ясовувати обставини. В результаті, жінка зізналася у скоєному, а свій вчинок пояснила тим, що не похоронила маму через те, що був великий сніг, а планувала це зробити на Великодні свята.

По даному факту відкрито кримінальне провадження, залишки тіла покійної відправлено на експертизу з тим, щоб з’ясувати, чи померла вона своєю смертю, а чи насильницькою.

Василь ВАСИЛЬКІВ.

  •  
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *