Соціальний працівник, водночас і «бізнесмен», жінка із с. Закіпці, поряд з основною роботою, займалася й злодійським промислом. В супермаркеті «Рукавичка» у м.Турка її викрили у дворазовій крадіжці.

Перший раз вона поцупила продуктів харчування на суму 350 грн., другий раз – на 700 грн. Відповідно, коли правоохоронці взялися за розслідування цієї злодійської історії, виявилося, що закіпчанка ще двічі вчиняла крадіжку в магазині «Соціальний» в райцентрі. Очевидно, викраденим товаром вона поповнювала полиці свого магазину. Відповідно, за фактами крадіжки було відкрито два кримінальні провадження, одне з яких уже скеровано до суду.

Наш кор

http://boykivshchina.info

turkaБез категоріїСоціальний працівник, водночас і «бізнесмен», жінка із с. Закіпці, поряд з основною роботою, займалася й злодійським промислом. В супермаркеті «Рукавичка» у м.Турка її викрили у дворазовій крадіжці. Перший раз вона поцупила продуктів харчування на суму 350 грн., другий раз – на 700 грн. Відповідно, коли правоохоронці взялися за розслідування цієї...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!