Стартувала VІІ Спартакіада Львівщини серед депутатів всіх рівнів.
14 квітня 2019 року у Турківському НВК відбулися зональні змагання спартакіади, в якій взяли участь депутат обласної ради генерал Михайло Дзюдзь та народний депутат України Андрій Лопушанський.
На змагання крім господарів прибули депутати з міст Самбора та Судової Вишні.
У змаганнях з настільного тенісу перше місце посів голова Судовишнянської ОТГ Олег Станкевич, який у напруженій боротьбі переміг депутата Сянківської сільської ради Турківського району Івана Василечка та депутата обласної ради Михайла Дзюдзя.


Цікаво проходив матч з волейболу між командами Турківського району, за яку виступав Михайло Дзюдзь та збірної міста Самбір, за яку виступав Андрій Лопушанський. Обидва вони були кращими у своїх командах, продемонстрували високу майстерність, і незважаючи на поважний вік показали, що є ще порох у порохівницях. Матч проходив з п’яти партій. Турківчани перемогли у першій партії, у другій беруть гору самбірчани. У третій партії турківчани знову перемагають і роблять рахунок 2:1 на свою користь. Однак у двох наступних партіях гості мобілізувались і здобули перемогу в матчі з рахунком 3:2. Однак по завершенню матчу самбірчани не могли підтвертити приналежність до депутатського корпусу деяких своїх гравців, і відповідно до положення про проведення спартакіади суддівська колегія зарахувала їм технічну поразку 0:3, а право на участь у фінальних змаганнях здобула волейбольна команда Турківського району. За команду турківчан з волейболу крім Михайла Дзюдзя виступали Боринський селищний голова Іван Яворський, депутат Боринської селищної ради Микола Іванік, депутат Турківської міської ради Микола Федаш, депутат Верхненської сільської ради Михайло Німців, депутат Сянківської сільської ради Іван Василечко, депутат Нижньовисоцької сільської ради Василь Іжик.
Оскільки футзальні команди гостей не приїхали, то перемогу присуджено турківчанам у складі Кривіківського, Ластівківського, Лімнянського, Шум’яцького сільських головів Михайла Повханича, Михайла Савчука, Петра Петренка, Василя Годованця, депутата Боринської селищної ради Івана Ісайчика, депутатів районної ради Василя Сіданича та Миколи Лила.
У змаганнях з шашок перші місця присуджено серед чоловіків заступнику голови районної ради Василю Костишаку, а серед жінок – депутату Боринської селищної ради Галині Матківській.
У змаганнях з шахів перші місця присуджено серед чоловіків депутату міської ради Миколі Федашу, а серед жінок – депутату Завадівської сільської ради Любові Яворській.
У змаганнях з тенісу настільного перше місце серед жінок присуджено Верхненському сільському голові Оксані Чолавин.
Тепер турківські спортсмени-депутати готуються до фінальних обласних змагань, які відбудуться у Львові 11 травня.

Богдан  Москаль

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005034991773&__tn__=%2CdlC-R-R&eid=ARB_9vIwkRBHgKbkRnUau2MfDwi8MhISPgM2D4H5-XnZrvj8p56GH0YvyZJgVh16LCWfCIemYnQlWvXL&hc_ref=ART1gRzsjDCKnoYkQgla7Rn9BF2DpDgv2JX4h3RYi97LSqieig7FxHmNoqky7nL_Gn4

 

 
turkaБез категоріїСтартувала VІІ Спартакіада Львівщини серед депутатів всіх рівнів. 14 квітня 2019 року у Турківському НВК відбулися зональні змагання спартакіади, в якій взяли участь депутат обласної ради генерал Михайло Дзюдзь та народний депутат України Андрій Лопушанський. На змагання крім господарів прибули депутати з міст Самбора та Судової Вишні. У змаганнях з настільного тенісу...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!