ЛОПУШАНСЬКИЙ ПРОПОНУЄ ПОЛЯКАМ БУДУВАТИ МИТНИЙ ПУНКТ ПРОПУСКУ В ЛОПУШАНЦІ.

Експерти українсько-польської робочої групи обговорили можливості будівництва нових пунктів пропуску «Лопушанка-Міхновець» та «Адамчуки-Збереже».

Про це повідомили в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «У Турці відбулось спільне виїзне засідання українсько-польської робочої групи з метою аналізу потреб та можливостей будівництва нових пунктів пропуску та узгодження інших питань українсько-польського співробітництва. Українську делегацію очолив Анатолій Саченко – начальник управління матеріального забезпечення, закупівель та експлуатації майна Департаменту матеріальної забезпечення та розвитку інфраструктури Державної фіскальної служби України. Польську – Анджей Попко – директор управління прикордонної служби Головної Комендатури ПВ Республіки Польщі».

«Під час зустрічі 15 квітня було обстежено місце можливого розташування пункту пропуску «Лопушанка-Міхновець», обговорено низку актуальних питань. Зокрема, сторони вважають, що будувати пункт пропуску «Лопушанка – Міхновець» більш доцільно на українській стороні, для спільного контролю, для автомобільного сполучення (вантажопідйомністю до 3,5 тонн) з організацією пішого руху. Також українській стороні слід завчасно підготувати інфраструктуру зі свого боку кордону, зокрема побудувати під’їзну дорогу до пункту пропуску та встановити систему енергозабезпечення», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *