За період 7 каденції Турківську міську раду покинуло 9 депутатів:

1. Вовчанська Надія Ярославівна – (ріш. №914 від 27.04.2017-про дострокове припинення повноважень)
2. Яворський Іван Ярославович – (ріш. №1048 від 31.08.2017-про дострокове припинення повноважень)
3. Сіданич Сергій Ярославович – (ріш. №1049 від 31.08.2017-про дострокове припинення повноважень)
4. Луговий Дмитро Миколайович – (ріш. №1128 від 26.10.2017-про дострокове припинення повноважень)
5. Гав’як Тарас Іванович – (ріш. №1208 від 30.11.2017-про дострокове припинення повноважень)
6. Матківська Світлана Романівна – (ріш. №1701 від 27.09.2018-про дострокове припинення повноважень)
7. Тарасенко Ольга Володимирівна
8. Шило Микол Йосифовича – (ріш. №1991 від 28.03.2019-про дострокове припинення повноважень)
9. Фролова Оксана Іванівна – (ріш. №1050 від 28.09.2017-про визнання повноважень) – (ріш. №1990 від 28.03.2019-про дострокове припинення повноважень)

Схожий запис

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *