Ближче до завершення минулого року (у жовтні) ТОВ «Добрі дороги» виграло тендер на виконання робіт з реконструкції комунальної дороги по вул. Міцкевича в м. Турка (від залізничного вокзалу до автовокзалу). Рішенням 48-ї сесії Турківської міської ради, для проведення цих ремонтних робіт було виділено кошти в сумі 1 млн. 680 тис. грн. Даний відрізок дороги і тротуари мають бути викладені бруківкою. Проект, згідно укладеного договору, заплановано реалізувати до кінця 2019 року. Аванс – 30 відсотків від згаданої суми – міська рада фірмі уже проплатила. Але, через несприятливі погодні умови та й з настанням зими, переможець тендеру роботу не виконав, а вирішив продовжувати її в поточному році.

– Щотижня ми телефонуємо керівникам фірми, нагадуючи про продовження робіт. Восени минулого року ТОВ «Добрі дороги» реконструкцію дороги розпочало, але щось пішло не так по проекту, почали переставляти бордюри, а незабаром і холоди наступили, тож роботи припинили, – розповідає міський голова Геннадій Когут. – Домовилися, як тільки потепліє, відновити ремонт дороги. Обіцяють найближчим часом взятися за цю ділянку. Поживемо-побачимо. Але, у будь-якому випадку, те, що цей відрізок дороги по вул. Міцкевича робитимуть, це однозначно.

Окрім того, Геннадій Йосипович повідомив, що в цьому році буде відремонтовано ще два відрізки доріг – у тих місцях, де утворилися найбільші вибоїни. Це по вул. Січових Стрільців, неподалік дитячого відділення лікарні, та на вул. Середня, поблизу дитячого садка. Роботи з укладання одного шару асфальту на цих відрізках будуть виконувати працівники «Турківської ДЕД». Загальна вартість цих робіт – 400 тис. грн. Також, як дозволить погода, в Турці й далі будуть проводити ямковий ремонт вулиць та центральної частини міста. Для цього міською радою закуплено 30 т холодного асфальту.

Ольга Тарасенко

turkaБез категоріїБлижче до завершення минулого року (у жовтні) ТОВ «Добрі дороги» виграло тендер на виконання робіт з реконструкції комунальної дороги по вул. Міцкевича в м. Турка (від залізничного вокзалу до автовокзалу). Рішенням 48-ї сесії Турківської міської ради, для проведення цих ремонтних робіт було виділено кошти в сумі 1 млн. 680...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!