Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Орієнтовна вартість робіт становить 447 млн 894 тис. грн.

Тотальне заснування центру здійснюватиметься на підставі загально-будівельних і оздоблювальних робіт, куди входить встановлення дверей і вікон,  фарбування кімнат, стель і стін. Окрім цього підрядник забезпечить асфальтобетонне покриття доріжок і тротуарів, встановить пандуси при входах тощо. У вартість тендеру входить також якісне забезпечення електропостачанням, монтаж стоматологічного, хірургічного і акушерського кабінетів , створення умов для заземлення, встановлення блискавковідводів і повітряних ліній.

Стосовно загальних будівельних робіт планується реалізація малих архітектурних форм, лавок, дитячого майданчика, смітників , висадження квітника . До вартості входить загальне придбаня устаткування для медичних маніпуляцій, а також  необхідні  додаткові прилади.

Фінансування здійснюється  завдяки реалізації коштів місцевих бюджетів за проектом. Кінцевим строком подання тендерних пропозицій є 4 липня 2019 року, наступного дня розпочинається аукціон.

Мар’яна Коваленко, ІА “Вежа”

turkaБез категоріїВідповідний тендер розміщений на порталі Prozorro. Орієнтовна вартість робіт становить 447 млн 894 тис. грн. Тотальне заснування центру здійснюватиметься на підставі загально-будівельних і оздоблювальних робіт, куди входить встановлення дверей і вікон,  фарбування кімнат, стель і стін. Окрім цього підрядник забезпечить асфальтобетонне покриття доріжок і тротуарів, встановить пандуси при входах тощо. У вартість тендеру...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!