Партія «Слуга народу» подала в Центральну виборчу комісію документи для реєстрації 199 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах до Верховної Ради України. Єдиним  кандидатом із Турківського району  буде Микола  Яворський,який  народився  та проживав у с Розлуч.

Яворський
Микола Миколайович
народився 5 квiтня 1981 року в селі Розлуч Турківського району Львівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта професійно-технічна, директор, ТОВ Будівельна фірма “СерКоН Груп”, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”. ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ” 25.06.2019
turkaБез категоріїПартія «Слуга народу» подала в Центральну виборчу комісію документи для реєстрації 199 кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах на позачергових виборах до Верховної Ради України. Єдиним  кандидатом із Турківського району  буде Микола  Яворський,який  народився  та проживав у с Розлуч. Яворський Микола Миколайович народився 5 квiтня 1981 року в селі Розлуч Турківського району Львівської...ВСІ НОВИНИ ГІРСЬКОГО КРАЮ НА ОДНОМУ САЙТІ!   КРАЩЕ ГІРКА ПРАВДА,  НІЖ СОЛОДКА БРЕХНЯ!